شنیدن صدای انفجار مهیب در سوریه

کدخبر: ۵۴۱۷۹۸
منابع خبری چهارشنبه شب از شنیده شدن صدای چند انفجار در شرق سوریه صدای انفجار در نزدیکی پایگاه‌های آمریکایی در نزدیکی شهر المیادین خبر دادند.
شنیدن صدای انفجار مهیب در سوریه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کانال صابرین نیوز گزارش داد در حالی که صدای چند انفجار در شرق سوریه شنیده شده اما هیچ حمله هوایی به مواضع نیروهای عراقی در نقاط مرزی صورت نگرفته است.

نقش ایران در عملیات نظامی آنکارا در سوریه/ کدام گروه اسب تروای واشنگتن است؟

بر اساس این گزارش، صدای انفجار در نزدیکی پایگاه‌های آمریکایی در نزدیکی شهر المیادین شنیده شده است.

جزئیات بیشتری تا کنون گزارش نشده است.

دومینوی اعتراضات در سوریه به راه می‌‌افتد؟/ فوران شعله‌های خشم در شهر حامی اسد

این انفجارها در حالی رخ داده که رسانه‌های سوری بامداد چهارشنبه از ورود یک کاروان جدید نیروهای آمریکایی حامل تجهیزات و مواد لجستیکی به شمال شرق سوریه خبر دادند.

با شکست گروه تروریستی «داعش» به عنوان بازوی نظامی آمریکا در سوریه در آذر سال ۹۶، نیروهای آمریکایی مستقیماً جایگزین آنها شدند و دقیقاً از همان زمان نیز به جای داعش شروع به استخراج و سرقت نفت و منابع سوریه کردند.

مناطق تحت اشغال نیروهای آمریکایی و شبه نظامیان تحت حمایت واشنگتن موسوم به «نیروهای دمکراتیک سوریه» (قسد) در الحسکه و دیگر مناطق شمالی سوریه، همواره شاهد اعتراض‌های شهروندان سوری به حضور اقدام‌های تروریستی اشغالگران و شبه نظامیان علیه ساکنان این مناطق است.

دولت سوریه بارها تاکید کرده که این شبه نظامیان و آمریکایی‌ها در شرق و شمال شرق سوریه هدفی جز غارت نفت این کشور ندارند و حضور آنان غیر قانونی است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید