گفتگوی آمریکا و اسرائیل علیه ایران

کدخبر: ۵۵۲۳۸۲
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در توییتی نوشت: ما در حال همکاری با آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و گسترش حلقه صلح هستیم.
گفتگوی آمریکا و اسرائیل علیه ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، وزیر امورخارجه آمریکا گفت که در دیدارهای خود با مقامات صهیونیستی درباره ایران رایزنی کرده است.

آنتونی بلینکن، وزیر امورخارجه آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است با انتشار پیام‌هایی در حساب کاربری خود در توئیتر از دیدارهایش با نخست وزیر و رئیس رژیم صهیونیستی خبر داد.

وی در این پیام‌ها با مفید خواندن رایزنی‌هایش با مقامات صهیونیستی نوشت که در این دیدارها درباره ایران و موضوعات امنیتی منطقه گفت‌وگو کرده است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز روز دوشنبه در توییتی نوشت: ما در حال همکاری با آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و گسترش حلقه صلح هستیم. سیاست ما این بوده که هر چه در توان اسرائیل است برای جلوگیری از توسعه تسلیحات هسته‌ای توسط ایران انجام دهیم و سیاستمان همچنان همین باقی مانده است.

ادعای تلاش ایران برای دستیابی به تسلیحات هسته‌ای در حالی از سوی صهیونیست‌ها تکرار می‌شود که مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها تاکید کرده‌اند، تولید و به‌کارگیری تسلیحات هسته‌ای‌ در دکترین دفاعی ایران هیچ جایی ندارد و ماهیت برنامه هسته‌ای کشور کاملا صلح‌آمیز است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید