برگزاری پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و عراق در بغداد

کدخبر: ۵۶۰۶۵۰
اقتصادنیوز: پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و عراق در بغداد برگزار می‌شود.
برگزاری پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و عراق در بغداد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با توجه به رایزنی های صورت گرفته با مقامات عراقی و در راستای اهتمام دولت سیزدهم به منظور برگزاری موثر کمیسیون های مشترک اقتصادی با کشورهای هدف به خصوص کشورهای همسایه، پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق در روزهای ۲۱ تا ۲۳ اسفند در شهر بغداد عراق برگزار می شد.

مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با اشاره به موضوع فوق اظهارکرد: هیئت ایرانی متشکل از نمایندگان بخش های دولتی و خصوصی به ویژه جمعی از تجار و فعالان اقتصادی کشورمان به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی به بغداد سفر می کنند  تا در این اجلاس موضوعات مهم همکاری در زمینه های مختلف از جمله بانکی،  حمل ونقل و ترانزیت،  کشاورزی، سرمایه‌گذاری،  بیمه، تجاری و بازرگانی، صدور خدمات‌ فنی و مهندسی، انرژی، علمی، ورزشی و ... را مورد بررسی قرار داده و اسناد مختلف در زمینه تعمیق همکاری های دو جانبه را امضا کنند.

براساس این گزارش، چهارمین اجلاس کمیسیون مشترک بین دو کشور در دی ماه سال ۱۳۹۹ در تهران به میزبانی وزارت نیرو برگزار شد.

تیتر یک
  • تعامل شرکت‌های بزرگ با هوش مصنوعی

    ChatGPT برای نوشتن خودکار ایمیل ها استفاده می شود: سازندگان مایکروسافت، Salesforce و TikTok در حال استفاده از آن هستند.…

از دست ندهید
کارگزاری مفید