ترس عجیب سربازان اسرائیلی پس از دریافت یک پیام

کدخبر: ۵۶۹۶۱۴
اقتصادنیوز: ارسال پیام جعلی احضار فوری سربازان اسرائیلی به پایگاه‌های مختلف نظامی، باعث ایجاد وحشت در بین آنها شد.
ترس عجیب سربازان اسرائیلی پس از دریافت یک پیام

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع خبری سه‌شنبه شب گزارش دادند، ارسال پیام جعلی احضار فوری سربازان رژیم صهیونیستی به پایگاه‌های مختلف نظامی، باعث ایجاد وحشت در بین سربازان این رژیم شده است.

توهین نماینده اسرائیل به شرکت‌کنندگان در جلسه شورای امنیت

خبرگزاری شهاب فلسطین گزارش داد، ارسال پیام احضار فوری به سربازان رژیم صهیونیستی برای حضور در پایگاه‌های مختلف نظامی باعث ایجاد وحشت در میان سربازان شد.

برجام را بدون آمریکا و اروپا احیا کنیم!

بر اساس این گزارش، مقامات صهیونیستی پس از ساعت‌ها بررسی درباره علت احضار سربازان به پایگاه‌های خود و لغو تعطیلات و غیره، اعلام کردند که این پیام به دلیل خطای انسانی ارسال شده است.

واکنش مهدی کروبی به اعتراضات اخیر مردم به روایت پسرش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این باره گفت که تحقیقات در مورد این اتفاق آغاز شده است و ادامه دارد.

پیشنهاد یک نماینده به ابراهیم رئیسی/ فاطمی امین را برکنار کن

این در حالی است که رسانه‌های فلسطینی روز سه‌شنبه گزارش دادند حمله هکری به پایگاه‌های اینترنتی رژیم صهیونیستی، ۱۵ دستگاه و نهاد مهم در سرزمین‌های اشغالی فلسطین را به تعطیلی کشاند.

ادعای جدید آمریکا علیه ایران/ روسیه به دنبال دریافت کمک های مرگبار است

از میان شرکت‌ها و نهادهای هک شده می‌توان به سایت تلویزیون رژیم صهیونیستی، دو شرکت ارتباطی «سیلکوم» و «پارتنر»، دانشگاه تل آویو، روزنامه «جروز الم پست» و شرکت آب اشاره کرد.

شرکت حمل و نقل عمومی و بانک «دیسکونت» به عنوان سومین بانک بزرگ رژیم صهیونیستی از دیگر قربانیان این حمله سایبری بودند.

این حملات سایبری باعث توقف خدمات رسانی یا کندی، هرج و مرج و ازدحام شدید و بی نظمی و از کار افتادن سرورها در دستگاه‌ها و نهادهای مورد نظر شد.

فوری / حمله سایبری به 15 سایت اسرائیلی

دوشنبه شب نیز همین گروه هکری از حمله به سایت سازمان اطلاعات و عملیات ویژه رژیم صهیونیستی موسوم به موساد و بیمه اجتماعی رژیم صهیونیستی خبر داده بود.

در چند هفته گذشته چندین بار پایگاه‌های اینترنتی مراکز مختلف رژیم صهیونیستی هدف حمله سایبری قرار گرفته است.

همچنین منابع خبری ۲۷ فروردین ماه نیز از حملات سایبری به تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داده بودند.

در همین حال رسانه‌های صهیونیستی از حملات سایبری به وب سایت‌های اپراتورهای تلفن همراه «Cellcom»، «Pelephone»، «Hot» و «۰۱۲ Mobile» رژیم صهیونیستی خبر دادند.

پیش تر کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد، این حمله سایبری بزرگترین حمله در سال‌های اخیر است که مجموعه بزرگی از وب‌سایت‌های اسرائیلی (صهیونیستی) را هدف قرار داده است که در نتیجه، ۶۰ سایت در طول ۲ روز (۲۶ و ۲۷ فروردین ماه) آسیب دیدند.

اواسط فرودین ماه نیز حملات سایبری، شبکه کامپیوتری شرکت پُست رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد و در نتیجه آن ارائه خدمات پستی مختل شد. همچنین یک حمله سایبری آبیاری مزارع در مناطق وسیعی را که توسط (رژیم) اسرائیل اشغال شده بود، مختل کرد.

تیتر یک
  • در نظرخواهی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تازه ترین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می‌دهد که هم تحلیلگران وال استریت و هم سرمایه‌گذاران مین…

از دست ندهید
کارگزاری مفید