چهره نزدیک به لاریجانی شفاف سازی کرد/ به هیچ وجه برای کاندیداتوری تصمیمی ندارد

کدخبر: ۵۷۲۶۴۴
افرادی که می‌خواهند برای انتخابات مجلس دوازدهم اعلام کاندیداتوری کنند پیش لاریجانی می‌آیند و خواستار حمایت معنوی و سیاسی هستند.
چهره نزدیک به لاریجانی شفاف سازی کرد/ به هیچ وجه برای کاندیداتوری تصمیمی ندارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از منیبان، عزت‌الله یوسفیان ملا، چهره نزدیک به لاریجانی، درباره ورود او به انتخابات مجلس دوازدهم گفت: لاریجانی به هیچ‌ وجه برای کاندیداتوری مجلس دوازدهم تصمیمی ندارد.

او گفت: بسیاری از کاندیداهای شهرستان‌ها به دلیل جایگاه مثبتی که در شهرستان‌ها و کشور دارد خدمت او می‌آیند و می‌خواهند لاریجانی از آنها حمایت کند. 

او افزود: در حال حاضر بسیاری از نمایندگان فعلی، نمایندگان سابق و افرادی که می‌خواهند برای انتخابات مجلس دوازدهم اعلام کاندیداتوری کنند پیش لاریجانی می‌آیند و به او می‌گویند که شما از ما حمایت معنوی و سیاسی کنید. 

واکنش ها به ادعای حضور لاریجانی در انتخابات مجلس

واکنش عباس عبدی به پاسخ لاریجانی درباره انتخابات 1402

یوسفیان ملا در پاسخ به اینکه از نمایندگان فعلی چه کسانی برای جلب حمایت لاریجانی نزد او می‌آیند، تصریح کرد: یکی دو نفر نیستند تعداد بالایی از نمایندگان مجلس از هر جناحی اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا نزد لاریجانی می‌آیند. البته در جریان این دیدارها و درخواست افراد برای حمایت، لاریجانی به صلاحیت افراد توجه می‌کند اینکه فرد دارای صلاحیت باشد لذا به خط و خطوط افرادی کاری ندارد و فقط به این نکته توجه می‌کند که فرد مورد نظر صالح و سالم است یا خیر و شرایط مندرج در قانون اساسی را دارد یا خیر.

این چهره نزدیک به لاریجانی در واکنش به اینکه بنابراین امکان دارد که لاریجانی برای انتخابات مجلس دوازدهم لیست بدهد، خاطرنشان کرد: هنوز معلوم نیست اما درخواست برای اینکه لاریجانی در انتخابات مجلس دوازدهم لیست بدهد بسیار فراوان است. لاریجانی هنوز در مورد لیست به نتیجه نهایی نرسیده از این‌رو بعید نیست که لیست بدهد.

یوسفیان ملا گفت: وقتی افراد می‌آیند و از لاریجانی درخواست حمایت می‌کنند ممکن است او از فرد به درد بخور و سالم حمایت کند. نکته پایانی اینکه لاریجانی به هیچ‌وجه در انتخابات مجلس دوازدهم اعلام کاندیداتوری نمی‌کند.

تیتر یک
  • در نظرخواهی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تازه ترین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می‌دهد که هم تحلیلگران وال استریت و هم سرمایه‌گذاران مین…

از دست ندهید
کارگزاری مفید