ضربه مهلک سپاه به قاچاق سوخت در خلیج فارس/ ۳.۴ میلیون لیتر سوخت قاچاق کشف شد

کدخبر: ۵۷۳۴۴۹
رئیس روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از کشف ۳.۴ میلیون لیتر محموله فرآورده‌های نفتی قاچاق در خلیج‌فارس ‌خبر داد.
ضربه مهلک سپاه به قاچاق سوخت در خلیج فارس/ ۳.۴ میلیون لیتر سوخت قاچاق کشف شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ غلامحسین حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه برخورد با قاچاق سوخت در خلیج فارس یکی از مأموریت‌های مهم نیروی دریایی سپاه است اظهار داشت: قاچاق سوخت پدیده شوم است که سبب تاراج سرمایه ملی می‌شود و نیروی دریایی سپاه پاسداران با رصد شبانه‌روزی و با اقدامات هدفمند اطلاعاتی و عملیاتی با پدید شوم قاچاق و هرگونه تخلف و ناامنی در خلیج فارس برخورد قاطعانه خواهد کرد.

وی از انهدام شبکه‌های سازمان یافته قاچاق سوخت در خلیج فارس خبر داد و بیان کرد: با اشراف و رصد اطلاعاتی و عملیاتی نیروهای دریادل منطقه دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در راستای کشف و انهدام شبکه‌های سازمان یافته قاچاق سوخت در خلیج فارس، محموله فرآورده‌های نفتی به میزان 3 میلیون و 412 هزار لیتر و به ارزش تقریبی 735 میلیارد ریال متعلق به شرکت پ.ن به اتهام قاچاق سازمان یافته توأم با اظهارات گمرکی خلاف واقع کشف و توقیف شد.

ادعای جدید آمریکا علیه ایران/ هیچ توجیهی برای حمله و آزار کشتی‌های تجاری ندارد

رئیس روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: در این راستا پس از دستور قضایی محموله کشف شده قاچاق ذکر شده به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر تحویل داده شد.

‌حسینی ادامه داد: در فروردین ماه امسال نیز یک فروند شناور خارجی حامل یک میلیون 450 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش بیش از 404 میلیارد ریال قبل از خروج از مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران توسط رزمندگان دریادل منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس توقیف و با دستور قضایی محموله این شناور نیز تحویل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی