احمد خاتمی: ما نمرده ایم که بی حجابی در کشور عادی سازی شود

کدخبر: ۵۸۹۲۰۹
یک عضو خبرگان رهبری گفت: بی تردید بی حجابی منکر است ریشه بی حجابی "قُرت العین بهایی" است و رضاخان با دستور اربابانش ۱۰۰ نفر را در مسجد گوهرشاد بخاطر دفاع از حجاب کُشت.
احمد خاتمی: ما نمرده ایم که بی حجابی در کشور عادی سازی شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صداوسیما، احمد خاتمی عضو خبرگان رهبری در مراسم عزاداری با عنوان "خانواده عاشورایی همگام با حضرت زینب" در کرمان گفت:هشت خانواده عاشورایی در کربلا بودند که ویژگی‌ و این خانواده ها عفاف و حجاب بود و سید الشهدای برای حفظ حجاب اجازه نمی‌داد اینها در جنگ شرکت کنند آنها را دعا می‌کرد وبه خیمه می فرستاد.

وی خطاب به شرکت کنندگان گفت: این اجتماعات بیعت با امام حسین (ع) است و ما مسیر ولایت را دنبال می‌کنیم و نخواهیم گذاشت ولایت تنها بماند و همه ما پاسدار حجاب و عفافیم.

امام جمعه تهران افزود: خانواده‌ها اقوام و نظام اسلامی باید پاسدار حریم عفاف و حجاب باشند و روسای سه قوه و وزیر کشور پاسدار حریم حجاب و عفاف هستند و ادارات جای با حجابها است و از مسئولان می‌خواهیم در این عرصه انجام وظیفه کنند .

وی بیان کرد: بی تردید بی حجابی منکر است ریشه بی حجابی "قُرت العین بهایی" است و رضاخان با دستور اربابانش ۱۰۰ نفر را در مسجد گوهرشاد بخاطر دفاع از حجاب کُشت.

خاتمی تصریح کرد: دشمن در پی عادی سازی بی‌حجابی است اما ما انقلاب کردیم تا حجاب بر مسند بنشیند و باید بدحجابان و بی حجابان احترام مجلس امام حسین (ع) را نگه دارند و بدانند بی‌حجابی در کشور هیچگاه هنجار نخواهد شد و جایی برای بی‌حجابی نخواهد ماند و ما عاشقان اباعبدالله نمرده ایم و با تدبیر و موعظه و محبت نمی‌گذاریم که بی‌حجابی عادی سازی شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی