دستور مهم رئیسی درباره بورس

کدخبر: ۵۸۹۴۱۸
اقتصادنیوز: رئیس جمهور ضمن تاکید بر لزوم احیای اعتماد نسبت به سرمایه‌گذاری در کشور، دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.
دستور مهم رئیسی درباره بورس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در مصاحبه با اشاره به نگرانی فعالان بازار سرمایه پیرامون سیاست‌های قانون بودجه 1402 که منجر به افزایش قیمت سوخت و قیمت خوارک و سایر نهاده‌های تولیدی می‌شد، گفت: این موضوعات با آقای رئیس جمهور در یک جلسه به طور تفصیلی مطرح شد و با توجه به تأکیدی که رئیس جمهور بر لزوم احیای اعتماد نسبت به سرمایه‌گذاری در کشور داشتند، دستورات لازم در این خصوص صادر شد.

خاندوزی افزود: معاون اول رئیس جمهور از وزرای نفت و نیرو و سایر وزارتخانه‌های مرتبط خواستند تا از هرگونه سیاستی که در ایام آتی منجر به بی اعتمادی و افزایش قیمت نهاده‌های تولید و صنایع کشور می‌شود، بپرهیزند. بنابراین با توجه به دستور معاون اول رئیس جمهور چشم‌انداز صنایع و بازار سرمایه چشم‌انداز امیدبخشی خواهد بود.

وزیر اقتصاد در پایان گفت: چشم‌انداز کارشناسان این است که در پایان سال 1402 فقط صنایع تولیدی بازار سرمایه حدود 600 هزار میلیارد تومان سود خالص تولید خواهند کرد.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی