فوری/حمله موشکی اسرائیل به سوریه/ پدافند هوایی فعال شد

کدخبر: ۵۹۰۶۶۲
اقتصادنیوز: سامانه‌های پدافند هوایی سوریه تهاجم موشکی اسرائیل به حومه دمشق را دفع کردند.
فوری/حمله موشکی اسرائیل به سوریه/ پدافند هوایی فعال شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) از مقابله پدافند هوایی این کشور با تهاجم هوایی اسرائیل در حومه دمشق خبر داد.

وزارت دفاع سوریه اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز (دوشنبه) در تهاجم هوایی به خاک سوریه‌ با چند موشک برخی مناطق در حومه دمشق را هدف قرار داد که این‬ حملات با واکنش پدافندی ارتش سوریه مواجه شده است.

المیادین نیز گزارش داد که صدای چندین انفجار در حومه دمشق شنیده شده است که ناشی از مقابله پدافند هوایی این کشور با اهداف متخاصم است.

ساعاتی پیش تلویزیون دولتی سوریه گزارش داد که در نتیجه حملات موشکی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق، ۴ سرباز سوری به شهادت رسیده و دست کم ۴ نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به صورت متناوب با نقض حریم هوایی لبنان یا از طریق بلندی‌های اشغالی جولان به سمت اهدافی در شرق و شمال غرب سوریه حملات موشکی انجام می‌دهند.

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که با دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند. ارتش سوریه تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت فلسطین اشغالی را از گروه‌های تروریستی مستقر در سوریه کشف کرده است.

گفتنی است رژیم صهیونیستی در شرایطی با نقض موازین بین‌المللی به حاکمیت سرزمینی نظام سوریه تجاوز موشکی می‌کند که ناآرامی و اعتراضات به سیاست‌های داخلی کابینه این رژیم تشدید شده و با اوج گرفتن بحران در اراضی اشغالی، ۱۶۱ افسر ذخیره نیروی هوایی در اعتراض به بحران قضائی نخست وزیر این رژیم و اوج‌گیری سرکوب‌ها، از خدمت نظامی سرباز زده‌اند.

به شهادت محافل امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی، موج اعتراضات و سرپیچی‌های اخیر در میان نیروهای ذخیره ارتش، بزرگ‌ترین و دشوارترین دور از تنش‌ها و اعتراضات بی‌سابقه در میان صفوف افسران ذخیره به شمار می‌رود و رژیم صهیونیستی هر از گاهی با حملات موشکی کور به اهدافی در سوریه اینگونه وانمود می‌کند که نیروی هوایی این رژیم کماکان فعال و آماده است.!

تیتر یک
  • چرا ترامیپست‌ها شبیه برنی سندرز شده‌اند؟

    اقتصادنیوز: دونالد ترامپ و حامیان او در ماه‌های اخیربه طور تلویحی به اندیشه‌های برنی‌سندرز سناتور دمکرات نزیدک به…

از دست ندهید
کارگزاری مفید