حمله کیهان به اصلاح‌طلبان بابت ثبت‌نام در انتخابات!

کدخبر: ۵۹۱۹۷۲
اقتصادنیوز: روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار اخباری که از ثبت نام اصلاح طلبان تاکید کرد: شواهدی دال بر تصمیم جدی جریان اصلاحات برای تصاحب کرسی‌های مجلس در سال آینده است.
حمله کیهان به اصلاح‌طلبان بابت ثبت‌نام در انتخابات!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  کیهان، این روزنامه در سرمقاله خود نوشت: احزاب اصلاح‌طلب پس از چهار سال فراق صندلی‌های سبزرنگ بهارستان، دیگر تاب دوری از قدرت را ندارند. آنها به درستی دریافته‌اند با قهر از صندوق رای و خود را در جایگاه «شاکی» و «معترض» نسبت به همه امور قرار دادن، قرار نیست مردم به سراغ آنها بروند و از آنها برای حضور در عرصه مسئولیت دعوت به عمل آورند! بنابراین با برنامه‌ای جدی قصد رقابت در انتخابات پیش‌رو و جلب نظر مردم را دارند.

البته باید گفت بخشی از دلیل هجوم مدعیان اصلاحات در پیش‌ثبت‌نام انتخابات به این موضوع برمی‌گردد که آنها قصد دارند از سبد ردصلاحیت شورای نگهبان، ماهی بیشتری برای اعتراض و هجمه علیه این نهاد صید کنند. تاکتیکی که در انتخابات‌های پیشین نیز آن را اجرا نموده‌اند.

در این میان، امید می‌رود برنامه‌ای که اصلاح‌طلبان برای رقابت انتخاباتی در نظر خواهند گرفت، سالم و به دور از خدعه و رفتارهای ناشایست باشد، مواردی که متاسفانه در انتخابات‌های گذشته مصادیق فراوانی از آنها مشاهده شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید