فوری/ حمله جنگنده های اسرائیل به سوریه

کدخبر: ۵۹۸۶۴۴
اقتصادنیوز: منابع خبری از حمله هوایی اسرائیل به یک مقر متعلق به ارتش سوریه را در شمال استان درعا خبر دادند.
فوری/ حمله جنگنده های اسرائیل به سوریه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، خبرگزاری یورونیوز به نقل از منابع سوری گزارش داد که جنگنده‌های صهیونیستی مقر هنگ ۸۹ متعلق به ارتش سوریه را در شهرک «جباب» واقع در شمال استان درعا هدف قرار داده است.

هنوز ارتش سوریه به صورت رسمی، وقوع این حمله را تأیید نکرده  و خبری درباره آمار تلفات احتمالی آن نیز منتشر نشده است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین شامگاه چهارشنبه گذشته از سمت سواحل لبنان به سمت استان «حمص» در مرکز سوریه موشک شلیک کردند.

این حمله در حالی انجام شده است که ساعت ۱۷:۲۲ عصر همان روز به وقت محلی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از سمت دریای مدیترانه استان طرطوس در غرب سوریه را هدف قرار دادند.

رئیس جمهور اوکراین تغییر استایل داد+عکس

طی این حمله، نقاطی در روستای الجماسیه از توابع استان طرطوس سوریه هدف قرار گرفت و پدافند هوایی سوریه با موشک‌های شلیک‌شده مقابله کرد.

به دنبال این حمله هوایی، ۲ نظامی سوری جان خود را از دست دادند و ۶ نفر دیگر مجروح شدند. این حمله همچنین خسارات مالی به دنبال داشت.

کارشناسان و تحلیلگران بر این باور هستند که حملات مستمر صهیونیستها به مناطق مختلف سوریه در ادامه خوابی است که آمریکا برای اشغال مجدد این کشور دیده است؛ به نحوی که اندیشکده هادسون (متخصص در حوزه امنیتی) اخیرا اذعان کرد که آمریکاییها همچنان رؤیای اشغال سوریه را از سر خارج نکرده‌اند 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از حال و هوای بازا ر ارز و سکه تهران،

     اقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت سکه امامی برخلاف روز گذشته آرایش صعودی به خود گرفت و قیمت دلار هرات هم که روز گذشته…

کارگزاری مفید