حمله هوایی اسرائیل به منزل مسکونی در غزه / شهادت ۷ کودک فلسطینی

کدخبر: ۶۰۴۷۷۹
اقتصادنیوز: در حمله هوایی اسرائیل به یک منزل مسکونی در جنوب غزه، ۹ نفر از جمله ۷ کودک شهید شدند.
حمله هوایی اسرائیل به منزل مسکونی در غزه / شهادت ۷ کودک فلسطینی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در حمله رژیم صهیونیستی به منزلی مسکونی در شهر خان یونس واقع در جنوب نوار غزه ۹ نفر نفر از جمله ۷ کودک شهید شدند.

خبرگزاری شهاب فلسطین گزارش داد، از سوی دیگر هلال احمر فلسطین اعلام کرد که جنگنده‌های صهیونیستی اطراف بیمارستان قدس واقع در محله تل الهوی در غرب غزه را بمباران کردند.

فوری/اسرائیل یک بیمارستان دیگر در غزه را بمباران کرد

بر اساس این گزارش، در نتیجه این بمباران ترکش‌هایی به ساختمان اصلی بیمارستان که حدود ۸ هزار نفر آواره و بی‌سرپناه همراه با کادر بیمارستان در آنجا حضور دارند، اصابت کرده است.

همچنین دفتر اطلاع رسانی دولت غزه اعلام کرد، ۶۷۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه شهید شدند.

پیش تر وزارت بهداشت غزه در تازه‌ترین آمار خود اعلام کرده بود که شمار شهدای غزه از زمان آغاز حملات اسرائیل تاکنون به ۳ هزار و ۴۷۸ نفر رسیده است.

به گزارش ایرنا، نیروهای مقاومت فلسطین از شنبه ۱۵ مهرماه برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۳ عملیات همه جانبه و بی نظیری با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.

با آغاز عملیات و حملات نیروهای مقاومت فلسطین فقط در ۲۰ دقیقه، ۵ هزار راکت به سمت مواضع صهیونیست‌ها روانه شد و هم‌زمان با آن پاراگلایدرهای حماس بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمدند تا آسمان برای اشغالگران ناامن‌تر از همیشه شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی