فاسد شدن اجساد در بیمارستان شفا / هشدار مدیرکل وزارت بهداشت در غزه

کدخبر: ۶۰۹۶۹۳
اقتصادنیوز: مدیرکل وزارت بهداشت در غزه هشدار داد که پیکرهای ۲۱۰ شهید از جمله زنان و کودکان به علت ناتوانی در دفن آنها به دلیل محاصره بیمارستان در حال فاسد شدن است.
فاسد شدن اجساد در بیمارستان شفا / هشدار  مدیرکل وزارت بهداشت در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، مدیر کل وزارت بهداشت فلسطین گفت: پیکر ۱۰۰ شهید محوطه بیمارستان الشفاء و پیکر ۵۰ شهید در داخل بیمارستان و پیکر ۶۰ شهید در داخل یخچال ها در حال فاسد شدن است.

اسرائیل هیچ سوختی در اختیار بیمارستان شفا نمیگذارد/نیاز روزانه این بیمارستان هزار لیتر سوخت است

سخنگوی وزارت بهداشت غزه امروز اعلام کرد که شمار شهدای ناشی از قطع خدمات رسانی در مجتمع پزشکی شفا نیز به ۲۰ نفر رسیده است.

مجتمع شفا با قطعی برق، نبود تجهیزات پزشکی، تمام شدن سوخت و کمبود شدید آب و غذا رو به رو و در محاصره ارتش رژیم صهیونیستی قرار دارد.

وضعیت فاجعه بار در بیمارستان شفا غزه/ بوی اجساد همه جا را فرا گرفته است

در حالی ۳۸ روز از آغاز جنگ غزه می گذرد که ماشین کشتار رژیم صهیونیستی همچنان در حرکت است و حملات جنون آمیز و هولناک آن به مردم بی دفاع غزه تاکنون بیش از ۱۱ هزار نفر را به شهادت رسانده است.

منابع خبری در تازه ترین خبر، ظهر امروز از شهادت دستکم ۴۰ نفر و زخمی شدن ده ها نفر دیگر در بمباران روستای بنی سهیلا در شرق شهر خانیونس در ساعات اخیر خبر دادند.

شمار زیادی از شهدا و زخمی ها به بیمارستان ناصر منتقل شده اند. آن دسته از شهروندان فلسطینی نیز که از بمباران ها جان سالم بدر برده اند، همچنان در شوک ناشی از آن به سرمی برند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی