بایدن خواستار محافظت از بیمارستان های غزه شد

کدخبر: ۶۰۹۸۷۳
اقتصادنیوز :جو بایدن گفت، همزمان با نزدیکی تانک‌های اسرائیل به بیمارستان الشفا که صدها بیمار و مجروح در آن گرفتار هستند، باید از این بیمارستان محافظت کرد.
بایدن خواستار محافظت از بیمارستان های غزه شد

به گزارش اقتصادنیوزبه نقل از ایسنا، جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا طی مصاحبه با خبرنگاران در کاخ سفید بیان کرد: امید و توقع من این است که شاهد اقدامات آزاردهنده کمتری علیه بیمارستان‌ها باشیم و ما با اسرائیلی‌ها در این خصوص در تماس هستیم.

فاجعه در بیمارستان غزه/ بیمارستان الشفا دیگر کارایی ندارد

طبق گزارش الجزیره، وی افزود: همچنین تلاش‌هایی برای توقف این درگیری جهت رسیدگی و آزادی اسرا وجود دارد و مذاکراتی در این راستا با قطری‌ها در حال انجام است. بنابراین من تا حدی امیدوار هستم اما بیمارستان‌ها باید محافظت شوند.

حملات شدید رژیم صهیونیستی در سی و نهمین روز تجاوز به نوار غزه ادامه دارد که طی آن شمال نوار غزه در معرض حملات شدید قرار گرفته‌ است. در عین حال ارتش اشغالگر به کشته شدن دو سرباز و زخمی شدن تعدادی دیگر در جریان درگیری با مقاومت فلسطین اذعان کرد.

در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی محاصره بیمارستان‌ها را تشدید کرده، اطراف بیمارستان الشفا در شهر غزه که رسماً از کار افتاده همچنان شاهد نبردهای شدید است. در غرب غزه، اشغالگران به حملات خشونت آمیز خود به مناطق مختلف باریکه ادامه می‌دهند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی