هشدار مقام فلسطینی درباره قطع شبکه ارتباطات در غزه

کدخبر: ۶۱۰۲۴۷
اقتصادنیوز: وزیر ارتباطات فلسطین نسبت به قطع شبکه ارتباطات در غزه به دلیل کمبود سوخت در این باریکه هشدار داد.
هشدار مقام فلسطینی درباره قطع شبکه ارتباطات در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «اسحاق سدر» وزیر ارتباطات فلسطین گفت که ارتباطات در نوار غزه به دلیل نبود برق قطع می‌شود.

اسپوتنیک گزارش داد، وی افزود: در حال حاضر شبکه ارتباطات از طریق برق ذخیره شده در باتری‌ها اداره می‌شود که فقط برای ۲۴ ساعت کافی است.

دوراندیشی نصرالله در جنگ اسرائیل/ بازی برای حزب‌الله عوض شد؟

وزیر ارتباطات فلسطین با بیان اینکه هیچ گزینه دیگری غیر از تأمین سوخت وجود ندارد، گفت: ایلان ماسک میلیاردر آمریکایی و مالک استارلینک که پیش تر وعده داده بود اینترنت ماهواره‌ای در اختیار موسسات امدادی بین المللی در نوار غزه خواهد گذاشت، پس از دریافت تهدید از (رژیم) اسرائیل وعده خود را پس گرفت.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

حمایت امنیتی و نظامی غرب به ویژه ایالات متحده آمریکا از اسرائیل به بهانه دفاع از خود، عملا چراغ سبز و مجوزی به این رژیم برای کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی