حمله پهپادی اسرائیل به کرانه باختری ؛ جان باختن 6 فلسطینی دیگر!

کدخبر: ۶۱۱۵۱۷
اقتصادنیوز :منابع خبری صبح امروز (چهارشنبه) از شهادت شش شهروند فلسطینی در کرانه باختری خبر دادند.
حمله پهپادی اسرائیل به کرانه باختری ؛ جان باختن 6 فلسطینی دیگر!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در حمله پهپادی نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به منزلی در اردوگاه «طولکرم» در کرانه باختری در صبح امروز (چهارشنبه) پنج شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند و چند تن دیگر زخمی شدند.

 

پیشتر خبرنگار الجزیره اعلام کرده بود که نیروهای رژیم اشغالگر به شهر «طولکرم» واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند.

یورش شبانه ارتش اسرائیل به کرانه باختری/ حمله جنگنده‌ها به جبالیا و بیت لاهیا

شب گذشته نیز نیروهای رژیم صهیونیستی در جریان یورش‌ به شهرها و شهرک‌های کرانه باختری اقدام به تخریب، حمله و بازداشت فلسطینیان کردند.

منابع هم‌چنین اعلام کردند، یک شهروند فلسطینی نیز به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی طی یورششان به شهرک «عزون» واقع در شرق شهر قلقیلیه در شمال کرانه باختری به شهادت رسید.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «وفا»،‌ «امیر عبدالرحمان مجد»، جوان ۳۰ ساله فلسطینی پس از شلیک نیروهای رژیم صهیونیستی از ناحیه پشت زخمی شد و در مدت زمان کوتاهی پس از انتقالش به بیمارستان دولتی «درویش نزال» در قلقیلیه از شدت جراحت به شهادت رسید.

از سوی دیگر، منابع محلی از یورش نیروهای رژیم اشغالگر به اردوگاه «الدهیشه» در نزدیکی «بیت لحم» واقع در کرانه باختری و بازداشت شماری از فلسطینیان خبر دادند.

منابع مذکور اعلام کردند که در جریان یورش نیروهای رژیم صهیونیستی درگیری‌هایی میان نیروهای این رژیم و شهروندان فلسطینی صورت گرفت.
 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید