حمله وحشیانه اسرائیل به اردوگاه عین‌السلطان/ قتل‌عام در غزه

کدخبر: ۶۱۳۶۴۴
اقتصادنیوز: نظامیان اسرائیل در بامداد یکشنبه اردوگاه عین‌السلطان در کرانه باختری را هدف حملات وحشیانه خود قرار دادند.
حمله وحشیانه اسرائیل به اردوگاه عین‌السلطان/ قتل‌عام در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه الجزیره امروز یکشنبه با اشاره به تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، از حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه آوارگان عین السلطان در کرانه باختری خبر داد.

صدای آژیر در شهر اشغالی عسقلان / حمله راکتی مقاومت فلسطین

رژیم صهیونیستی امروز اردوگاه آوارگان عین السلطان واقع در شمال اریحا در کرانه باختری اشغالی را هدف حملات خود قرار داد.

بر اساس آنچه این ویدئو‌ها نشان می‌دهد خودرو‌های نظامی صهیونیستی متعددی در حال تردد در خیابان‌های اردوگاه هستند و فضایی متشنج را در حین یورش به خانه‌ها ایجاد می‌کنند. تاکنون گزارشی از شمار شهدا یا زخمی‌ها در این اردوگاه منتشر نشده است.

حمله راکتی حزب الله به ارتش اسرائیل


این در حالی است که مدیرکل دفتر اطلاع رسانی دولت در نوار غزه امروز یکشنبه از شهادت بیش از ۷۰۰ شهروند فلسطینی در غزه طی ۲۴ ساعت گذشته در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی خبر داد. این مقام دولتی با بیان اینکه تعداد آوارگان غزه از مرز یک و نیم میلیون نفر گذشته، خاطرنشان کرد: هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد و نظامیان صهیونیستی در سراسر منطقه دست به قتل عام می‌زنند.

در همین حال، سخنگوی دفاع مدنی در غزه حمله رژیم صهیونیستی به منطقه شجاعیه و بمباران ۵۰ خانه در این محله در شرق شهر غزه را کشتار توصیف کرد. این سخنگو گفت: منطقه‌ای که توسط نظامیان اسرائیلی بمباران شد مملو از ساکنان و آوارگان بود و بیش از هزار شهروند در آن ساکن بودند که هدف بیش از ۱۰ بمب قرار گرفت.

بامداد یکشنبه، نظامیان اسرائیلی حملات هوایی و توپخانه‌ای خود را در مرکز و جنوب نوار غزه تشدید کردند در حالی که نبرد‌ها در شمال نوار غزه ادامه داشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید