حمله موشکی حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ مقاومت اسلامی لبنان جواب داد

کدخبر: ۶۱۳۸۵۵
اقتصادنیوز: در حالی که منابع اسرائیلی از شلیک یک موشک ضدزره به منطقه مسغاف عام در الجلیل علیا خبر دادند، مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد در پاسخ به حملات اشغالگران به شهرهای جنوبی این کشور، تعدادی از مواضع صهیونیست‌ها را هدف قرار داد.
حمله موشکی حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ مقاومت اسلامی لبنان جواب داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مقاومت اسلامی لبنان - حزب‌الله لبنان - امروز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت پایگاه رویسات العلم اشغالگران در تپه‌های کفر شوبا و مزارع شبعای اشغالی لبنان را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی در بیانیه دوم اعلام کرد، موضع صهیونیستی البغدادی را نیز با تسلیحات مناسب هدف قرار داده و به طور مستقیم به هدف مورد نظر دست یافته‌است.

درگیری شدید حزب الله و اسرائیل در مرز لبنان/ جنوب لبنان چه خبر است؟

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای دیگر افزود: تجمع صهیونیست‌ها در شرق مسکاف عام را با تعدادی موشک هدف قرار داد که مستقیما به اهداف مورد نظر اصابت کردند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز با بیان اینکه یک موشک ضدزره به منطقه مسغاف عام در الجلیل علیا شلیک شد، اعلام کرد که ارتش به عاملان شلیک موشک پاسخ می‌دهد.

ادامه تبادل آتش بین حزب الله و اسرائیل/ شهادت یک رزمنده حزب الله

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی امروز اذعان کرد که سه تن از سربازانش به دلیل ترکش‌های خمپاره شلیک شده از لبنان در شب گذشته به منطقه شتولا زخمی شدند.

حزب الله امروز دوشنبه اعلام کرد که نیروهایش تجمع سربازان رژیم اشغالگر را در مناطق جنگلی شتولا و پایگاه راهب و پایگاه رویسات علم در تپه‌های کفرشوبا و مزارع اشغالی شبعا هدف قرار دادند.

خبرنگار الجزیره نیز می‌گوید، دو موشک از جنوب لبنان به سمت شهرک المطله شلیک شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید