پاسخ کوبنده گردان‌های القسام به کشتار غیرنظامیان در غزه + فیلم

کدخبر: ۶۱۳۹۱۴
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی بئر السبع را هدف حمله راکتی قرار دادند.
پاسخ کوبنده گردان‌های القسام به کشتار غیرنظامیان در غزه + فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در پی حمله راکتی گردان‌های القسام به بئر السبع آژیر خطر در این شهر، النقب و بخش‌های وسیعی از اراضی اشغالی به صدا درآمد.

خبرگزاری شهاب گزارش داد، همزمان گردان‌های سرایا القدس نیز اعلام کرد نیروهای اشغالگر را در منطقه ابو هولی با گلوله‌های خمپاره ۶۰ کالیبری و پایگاه کیزوویم را هم هدف حمله موشکی قرار داده است.

اسرائیل به دام حماس افتاد / بن‌بست تل آویو برای خروج از غزه

مقاومت فلسطین بعدازظهر امروز نیز تل‌آویو و شهرک‌های مجاور نوار غزه و همچنین شهر اشغالی عسقلان را هدف حمله راکتی قرار داده بود.

به گزارش ایرنا، با اتمام آتش بس موقت، ارتش رژیم اسرائیل حملاتش به غزه را از سرگرفته تا همچنان در جستجوی یک امتیاز واقعی و دستاوردی عینی باشد تا جنگ ۲۰۲۳ غزه یک پایان تلخ برایش رقم نزند. اما سیلی واقعیت این بار سنگین‌تر به صورت نتانیاهو و اسرائیل خواهد خورد.

درک این موضوع که رژیم صهیونیستی و به خصوص کابینه راست افراطی حاکم بر سرزمین‌های اشغالی شکست اولیه را با برداشتن گام های اشتباه بعدی و سنگین تر کردن ابعاد آن بپذیرند، تقریبا در ساختارهای سیاسی- نظامی صهیونیستی یافت نمی شود.

نتانیاهو تلاش دارد تا بگوید این مسیر را تا انتها و به بهای اینکه همه بازنده باشند، ادامه می دهد اما واقعیات میدانی کمترین حساسیتی به سیگنال های وی نشان نمی دهد. نخست وزیر صهیونیست ها در باتلاقی فرو رفته که نه می تواند به عقب برگردد و نه توان پیشروی دارد.

وزارت بهداشت غزه بعد از ظهر امروز اعلام کرد که از ابتدای تجاوزات به نوار غزه ۱۵ هزار و ۸۹۹ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

وزارت بهداشت غزه همچنین شمار کلی مجروحان تجاوزات به نوار غزه را ۴۲ هزار نفر اعلام کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید