رئیس جمهور به مناسبت شهادت صالح العاروری:

ترور العاروری نشانه آشکار درماندگی اسرائیل است

کدخبر: ۶۱۹۸۵۴
اقتصادنیوز : رئیس جمهور با تبریک و تسلیت شهادت نائب رئیس دفتر سیاسی حماس و همراهان وی گفت که بدون شک این جنایت تروریستی اسرائیل موقت اسرائیل نشانه آشکاری از درماندگی و شکست مفتضحانه این رژیم در عملیات تاریخی طوفان الاقصی و مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری در سه ماه گذشته در برابر ماشین کشتار رژیم کودک‌کش است.
ترور العاروری نشانه آشکار درماندگی اسرائیل است

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت نائب رئیس دفتر سیاسی حماس و همراهان وی به اسماعیل هنیه،‌ ملت قهرمان فلسطین و خانواده این شهدا تصریح کرد: اطمینان دارم خون این شهید بزرگوار در کنار خون دیگر شهدای مقاومت و ملت مظلوم فلسطین، درخت تنومند مقاومت را بارورتر خواهد نمود و ثمره‌ی آن به زودی در پیروزی قطعی فلسطین در جنگ کنونی و نهایتاً جشن آزادی سرزمین مقدس فلسطین از چنگال اشغالگران صهیونیست و احقاق حقوق کامل ملت فلسطین در برپایی دولت یکپارچه خود در کل سرزمین تاریخی فلسطین به پایتختی قدس به بار خواهد نشست.

 

خبر مرتبط
تحلیل رسانه‌های جهان از ترور العاروری

اقتصادنیوز : تحولات جنگ غزه مورد توجه روزنامه‌های جهان قرار گرفته و برخی از آنها بر موضوع ترور و به شهادت رسیدن صالح العاروری، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس در جنوب بیروت به دست اسرائیل متمرکز شدند.

متن پیام رئیس‌جمهور به این شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحیم .  برادر مجاهد و گرامی جناب آقای اسماعیل هنیه . رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین-حماس شهادت مجاهد نستوه «شیخ صالح العاروری» نائب رئیس دفتر سیاسی حماس و همراهان را در اقدام تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی در بیروت به جناب‌عالی، سایر برادران در رهبری جنبش، کلیه مبارزان گروه‌های مقاومت فلسطینی، ملت قهرمان فلسطین و خانواده این شهدای عزیز تبریک و تسلیت می‌گویم.

خبر مرتبط
قالیباف شهادت صالح العاروری را تسلیت گفت

اقتصادنیوز : رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت شیخ صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس و جمعی از همرزمانش را به رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تسلیت گفت.

بدون شک این جنایت تروریستی رژیم موقت صهیونیستی در هدف قرار دادن یکی از رهبران و فرماندهان مقاومت در خارج از جغرافیایی فلسطین و نقض مکرر تمامیت ارضی کشورهای منطقه از سوی رژیم غاصب، نشانه آشکاری از ناتوانی، درماندگی و شکست مفتضحانه صهیونیست‌ها در عملیات تاریخی طوفان الاقصی و مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری در سه ماه گذشته در برابر ماشین کشتار وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.

اطمینان دارم خون این شهید بزرگوار در کنار خون دیگر شهدای مقاومت و ملت مظلوم فلسطین، درخت تنومند و قدرتمند مقاومت را بارورتر و شکوفاتر خواهد نمود و ثمره‌ی آن به زودی در پیروزی قطعی فلسطین در جنگ کنونی و نهایتاً جشن آزادی سرزمین مقدس فلسطین و قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیست و احقاق حقوق کامل ملت فلسطین در برپایی دولت یکپارچه خود در کل سرزمین تاریخی فلسطین به پایتختی قدس به بار خواهد نشست، ان‌شاء الله.»

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی