انصارالله:

حزب‌الله نخستین حامی نیروهای مقاومت در غزه است

کدخبر: ۶۲۰۹۱۹
اقتصادنیوز: سخنگوی انصارالله یمن اظهار داشت، حزب‌الله لبنان نخستین حامی نیروهای مقاومت در غزه است.
حزب‌الله نخستین حامی نیروهای مقاومت در غزه است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمد عبدالسلام گفت: جبهه جنوب لبنان به حمایت از غزه شتافت و عملیات‌های فزاینده‌ای انجام داد که مانع از تک روی دشمن در نوار غزه شد و پایداری مقاومت فلسطین را تقویت کرد.

خبر مرتبط
سخت‌ترین روز ارتش اسرائیل از آغاز جنگ / ۹ نظامی دیگر به هلاکت رسیدند

اقتصادنیوز: بنابر گزارش منابع صهیونیستی، دستکم ۹ نظامی صهیونیست در غزه در شبانه روز گذشته به هلاکت رسیدند.

المسیره گزارش داد، سخنگوی جنبش انصارالله افزود: مقاومت اسلامی لبنان در عملیات‌های پشتیبانی از مقاومت فلسطین فداکاری‌های بزرگی انجام می‌دهد.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و متوقف ساختن عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی