6 نظامی اسرائیلی کشته شدند/ شکار 2 خودرو زرهی در غزه

کدخبر: ۶۲۱۱۲۷
در عملیات نیروهای مقاومت فلسطین در غزه یک دستگاه تانک و یک نفربر نظامیان اسرائیل منهدم شد و بر اثر انفجار یک کامیون مواد منفجره، ۶ نظامی اسرائیل کشته و ۳۰ نظامی و افسر دیگر زخمی شدند.
6 نظامی اسرائیلی کشته شدند/ شکار 2 خودرو زرهی در غزه

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، نیروهای گردان های شهید عزالدین القسام در عملیاتی در خان یونس در جنوب نوار غزه یک تانک مرکاوای ارتش اشغالگر را با شلیک یک راکت ضد زره یاسین ۱۰۵ منهدم کردند.

 

خبر مرتبط
جدیدترین آمار جنایت‌های اسرائیل در غزه اعلام شد

​ اقتصادنیوز : دفتر اطلاع‌رسانی دولتی فلسطین در غزه تازه‌ترین آمار جنایت‌های اسرائیل در غزه از هفتم اکتبر تاکنون را اعلام کرد.

گردان های القسام شاخه نظامی جنبش حماس همچنین اعلام کردند یک گروه از نظامیان اشغالگر را در منطقه بنی سهیلا در شرق خان یونس با بمب های ضد نفر هدف قرار دادند که بر اثر آن، نظامیان مذکور کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر، سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز اعلام کرد یک خودروی نظامی اشغالگران را در شرق اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه با شلیک یک راکت آرپی جی هدف قرار دادند.

سایت صهیونیستی "واللا" نیز امروز فاش کرد که در انفجار یک کامیون مواد منفجره در نوار غزه، علاوه بر کشته شدن ۶ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی، ۳۰ نظامی و افسر دیگر نیز زخمی شده اند.

خبر مرتبط
حملات بی امان موشکی حزب‌الله به مواضع ارتش اسرائیل

اقتصادنیوز : منابع رسانه‌ای عصر امروزسه‌شنبه از موج جدید حملات موشکی گسترده مقاومت اسلامی لبنان به مواضع ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

این درحالی است که ارتش رژیم اسرائیل به زخمی شدن ۲۷ نظامی خود در طول ۲۴ ساعت اخیر در نبردهای غزه اذعان کرده است.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه (هفتم اکتبر ۲۰۲۳) عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه نوار غزه را از سرگرفت.

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی