فوری / حمله حزب الله به مرکز تجمع نظامیان اسرائیلی

کدخبر: ۶۲۵۹۴۸
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در رویسات العلم هدف قرار داد.
فوری / حمله حزب الله به مرکز تجمع نظامیان اسرائیلی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت در ساعت ۳:۵۰ عصر امروز جمعه به وقت محلی مرکز نظامی رویسات العلم در بلندی‌های کفرشوبا و مزارع اشغالی شبعا را با موشک هدف قرار دادند.

النشره گزارش داد، حزب الله لبنان در بیانیه دیگری بیان کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی در ساعت ۴:۴۰ عصر امروز جمعه به وقت محلی دوم فوریه ۲۰۲۴، مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در حومه رویسات العلم با موشک در هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
فوری / تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران

اقتصادنیوز: وزارت خزانه‌داری آمریکا ۵ فرد و ۵ نهاد را در ارتباط با فعالیت‌های امنیت سایبری وابسته به برنامه موشکی ایران تحریم کرد.

این در حالی است که روز گذشته، رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از شهردار شهرک اشغالی «کریات شمونه»، در شمال فلسطین اشغالی گزارش دادند که این شهرک هر روز هدف حملات موشکی و راکتی مقاومت از جنوب لبنان قرار می‌گیرد. شهردار شهرک کریات شمونه همچنین گفت که اگر یک روز این شهرک به صورت مستقیم هدف حملات حزب الله قرار نگیرد، مناطق اطراف آن حتماً هدف قرار می‌گیرند. وی در ادامه اذعان کرد که موشک‌های حزب الله دیگر آن موشک‌هایی که در جنگ‌های سابق از آن استفاده می‌کرد، نیست.

روزنامه «یدیعوت آحارانوت» نیز به نقل از «نعمان گابی» شهردار شهرک شلومی گزارش داد که اصابت موشک‌های برکان حزب الله به این شهرک شدت گرفته است و صهیونیست‌ها در معرض خطر واقعی قرار دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی