وزادت دفاع روسیه اعلام کرد :

سرنگونی ۷ پهپاد اوکراینی در «بلگورد»

کدخبر: ۶۲۶۶۶۱
اقتصادنیوز : وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که سامانه‌های پدافندی ارتش این کشور بامداد امروز سه‌شنبه ۷ پهپاد مهاجم ارتش اوکراین را در آسمان منطقه بلگورد شناسایی و سرنگون کردند.
 سرنگونی ۷ پهپاد اوکراینی در «بلگورد»

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،  در ادامه حمله‌های موشکی و پهپادی ارتش اوکراین در عمق خاک روسیه، وزارت دفاع این کشور اعلام کرد که سامانه‌های پدافندی ارتش این کشور ۷ پهپاد اوکراینی را سرنگون کردند.

وزارت دفاع روسیه دیروز دوشنبه نیز اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش این کشور یکشنبه شب ۴ پهپاد اوکراینی را بر فراز استان بریانسک سرنگون کرد.

خبر مرتبط
پیش بینی صدر اعظم آلمان از زمان پایان جنگ اوکراین

اقتصادنیوز : اولاف شولز، صدراعظم آلمان روز دوشنبه که در یک کنفرانس مطبوعاتی با بیان اینکه پایان جنگ اوکراین به این زودی رخ نخواهد داد خواستار کمک بیشتر کشورهای اروپایی به اوکراین شد.

وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه نیز درباره تحولات جنگ در اوکراین اعلام کرد که نزدیک به ۷۲۰ سرباز اوکراینی در عملیات نیروهای ارتش روسیه در شبانه‌روز گذشته کشته شدند.

در این بیانیه آمده است که در محور جنوبی دونتسک، محل تمرکز نیروهای اوکراینی بمباران شد؛ حدود ۱۱۵ سرباز اوکراینی کشته شدند و دو خودروی زرهی، سه خودرو و توپخانه نیز منهدم شد.

در ادامه این بیانیه آمده است که «در محور زاپروژیا نیز تجمعات نیروهای اوکراینی بمباران شد که حدود ۴۵ سرباز اوکراینی کشته شدند و دو خودرو، یک توپ و یک راکت انداز نیز منهدم شد. در محور خرسون، نیروهای روسی تجمعات نیروهای اوکراینی را بمباران کردند که منجر به کشته شدن حدود ۳۰ سرباز اوکراینی و انهدام ۳ خودرو و توپخانه شد.

طبق آنچه در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است سامانه‌های پدافند هوایی ارتش روسیه همچنین ۹۷ پهپاد اوکراینی را در مناطق مختلف جمهوری خلق لوهانسک و مناطق خارکف و زاپروژیا سرنگون کردند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی