خط و نشان انصارالله علیه ماجراجویی اسرائیل در رفح

کدخبر: ۶۲۷۶۰۴
اقتصادنیوز: عضو ارشد جنبش انصارالله یمن نسبت به هرگونه تشدید حملات رژیم صهیونیستی در حمله به رفح یا غزه هشدار داد.
خط و نشان انصارالله علیه ماجراجویی اسرائیل در رفح

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی انصار الله یمن تاکید کرد به دشمن صهیونیستی هشدار می‌دهیم هرگونه تشدید حملات علیه رفح یا غزه، ما را به سمت تشدید عملیات‌ها علیه این رژیم می‌کشاند.

عضو ارشد جنبش انصارالله یمن در صفحه خود در شبکه اجتماعی «تلگرام» نوشت: به رژیم صهیونیستی می‌گوییم که مادامی که درد و رنج انسانی در غزه رو به وخامت گذاشته و ظلم و کشتار دسته جمعی ساکنان این باریکه ادامه دارد، عملیات ما طبق شرایط میدانی و نیز دستورات عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله گسترده‌تر خواهد شد.

نتانیاهو به تازگی اعلام کرد که عملیات زمینی در رفح ظرف دو هفته آینده آغاز خواهد شد. نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گزافه‌گویی‌های گذشته، خواستار نابودی گردان‌های نظامی جنبش حماس در رفح تا قبل از ماه رمضان شده است.

این در حالی است که کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز از اختلاف بین نتانیاهو و «هرتزی هالیوی» رییس ستاد کل ارتش این رژیم بر سر عملیات احتمالی در رفح خبر داد.

از سوی دیگر، خبرگزاری «سما» فلسطین به نقل از شبکه کان رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که آمریکا بر این باور است که هرگونه عملیات نظامی اسراییل در رفح در ماه رمضان موجب تشدید تنش گسترده در کل منطقه خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی