حمله موشکی مقاومت به اسرائیل/ آژیر قرمز در کیبوتس زکیم به صدا در آمد

کدخبر: ۶۲۸۴۹۷
اقتصادنیوز: دقایقی پیش از اعلام گروهان‌های القدس، ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که آژیر خطر شلیک موشک و راکت در شهرک‌های «کیبوتس زکیم» در اطراف نوار غزه به گوش رسیده است.
حمله موشکی مقاومت به اسرائیل/ آژیر قرمز در کیبوتس زکیم به صدا در آمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گروهان‌های القدس (سرایا القدس) چهارشنبه شب گزارش داد که برخی از مناطق رژیم صهیونیستی را موشک باران کرده است.

شبکه الجزیره قطر گزارش داد، این گروه مقاومت فلسطین اعلام کرد که منطقه «عسقلان» و شهرک‌های اطراف غزه را با موشک هدف قرار داده است.

دقایقی پیش از اعلام گروهان‌های القدس، ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که آژیر خطر شلیک موشک و راکت در شهرک‌های «کیبوتس زکیم» در اطراف نوار غزه به گوش رسیده است.

تاکنون گزارشی از تلفات نیروهای رژیم صهیونیستی در این حمله موشکی منتشر نشده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در گزارشی که دی ماه سال جاری و به مناسبت گذشت ۱۰۰ روز از جنگ غزه منتشر شد، به آمار موشک های شلیک شده از غزه و نیز از جنوب لبنان به سمت اراضی اشغالی اشاره کرد.

طبق گزارش ارتش رژیم صهیونیستی، ۱۱ هزار موشک از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) گذشته تا ۲۶ دی ماه (یک ماه پیش) به اراضی اشغالی شلیک شد.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که از این میان ۹ هزار موشک و راکت از غزه و ۲ هزار موشک از جنوب لبنان در این مدت به سرزمین های اشغالی شلیک شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رسانه‌های جهان کارنامه رئیس جمهوری ایران را بررسی کردند

   اقتصاد نیوز: رسانه‌های جهان در باب بخشی از میراث ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری کشورمان در عرصه سیاست خارجه تحلیل هایی را…

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی