دیدار مهم ملک عبدالله با محمود عباس / هشدار پادشاه اردن درباره جنگ غزه

کدخبر: ۶۳۰۶۸۲
اقتصادنیوز: ملک عبدالله، پادشاه اردن در دیدار با رییس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تداوم تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه در ماه مبارک رمضان و گسترش دامنه جنگ در منطقه هشدار داد.
دیدار مهم ملک عبدالله با محمود عباس / هشدار پادشاه اردن درباره جنگ غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، پادشاه اردن در دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تداوم تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه در ماه مبارک رمضان هشدار داد.

الجزیره گزارش داد، ملک عبدالله در دیدار با محمود عباس در امان افزود تداوم تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه در ماه مبارک رمضان خطر گسترش جنگ غزه را افزایش می‌دهد.

پادشاه اردن همچنین درباره تشدید تنش‌های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، خشونت‌های شهرک‌نشینان افراطی علیه فلسطینی‌ها و هتک حرمت مقدسات اسلامی و مسیحی در قدس اشغالی هشدار داد.

وی در بخش دیگری از دیدار با ابومازن بر ضرورت تلاش حداکثری برای دستیابی به آتش‌بس فوری و دائمی در غزه و حفاظت از غیرنظامیان بی‌گناه تأکید کرد و افزود که امان با هرگونه تلاش برای جدا کردن کرانه باختری و نوار غزه که در امتداد یک کشور فلسطینی قرار دارند، مخالفت می‌کند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هم در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های اردن برای کمک به ملت فلسطین، خواهان آتش‌بس فوری در نوار غزه و محافظت از غیرنظامیان شد و از جامعه جهانی مسؤولیت خود را برای حمایت و محافظت از ملت فلسطین به عهده بگیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی