عقب نشینی اسرائیل از این منطقه غزه/ 20 شهروند فلسطینی بازداشت شدند

کدخبر: ۶۳۲۲۷۷
اقتصادنیوز:‌ ارتش اشغالگر صهیونیست در یورش به الخلیل وقتی با مقاومت مردمی نیروهای فلسطینی ، ضمن بازداشت ۲۰ شهروند فلسطینی که بیشتر آنها جزو اسرای آزاد شده بودند، از این منطقه عقب‌نشینی کرد.
عقب نشینی اسرائیل از این منطقه غزه/ 20 شهروند فلسطینی بازداشت شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،‌ نظامیان ارتش اشغالگر صهیونیست به تجاوزهای خود ضد فلسطینی‌های کرانه باختری در بخش‌های مختلف این منطقه ادامه دادند. در مقابل، نیروهای مقاومت فلسطین به ایستادگی خود در برابر ماشین جنگی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری ادامه می‌دهند. در همین رابطه یک بلدوزر اشغالگران در جریان حمله به شهر طولکرم با یک بمب دست ساز هدف قرار گرفت.

در حمله مذکور تعداد زیادی از نیروهای اشغالگر مشارکت داشتند که به اردوگاه نور شمس در طولکرم حمله و اقدام به تخریب زیرساخت‌های آن کردند.

نیروهای اشغالگر صهیونیستی همچنین به منطقه یعبد واقع در جنوب غربی جنین در کرانه باختری یورش بردند.

در منطقه البیره نیز درگیری‌هایی میان نظامیان صهیونیست و نیروهای مقاومت اسلامی به وقوع پیوست.

ارتش اشغالگر صهیونیست در یورش به الخلیل وقتی با مقاومت مردمی نیروهای فلسطینی مواجه شد، ضمن بازداشت ۲۰ شهروند فلسطینی که بیشتر آنها جزو اسرای آزاد شده بودند، از این منطقه عقب‌نشینی کرد.

خبر مرتبط
درگیری شدید نظامیان اسرائیل و فلسطینیان در کرانه باختری/ چند نفر شهید شدند؟

اقتصادنیوز: جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست درگیری شدیدی در کرانه باختری داشتند که در جریان این درگیری‌ها یک جوان فلسطینی در نابلس به شهادت رسید.

نیروهای اشغالگر صهیونیستی از چندین محور و با تعداد زیادی خودروی نظامی به شهر نابلس در کرانه باختری یورش بردند. منابع مطبوعاتی درباره درگیری‌ها در کرانه باختری گزارش دادند که درگیری‌ها در مجاورت منزل شهید معاذ المصری در نابلس آغاز شد و پس از یورش اشغالگران، نیروهای فلسطینی نیز با شلیک بمب‌های دست ساز به سمت خودروهای اشغالگران به تجاوزات و یورش آنان پاسخ دادند.

اشغالگران همچنین محله المخفیه در نابلس را محاصره کردند، به خانه شهید معاذ المصری یورش بردند و ساکنان آن را به اجبار تخلیه کردند.

خبر مرتبط
هشدار آمریکا به اسرائیل درباره بحران اقتصادی در کرانه باختری

وزیر خزانه‌داری آمریکا درباره عواقب بحران اقتصادی در کرانه باختری به اسرائیل هشدار داد.

گردان‌های شهدای الاقصی نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که در برابر یورش نظامیان صهیونیست به شهر قلقیلیه ایستادگی کرده و به سمت آنها تیراندازی کرده‌اند.

این گردان‌ها همچنین از ادامه حملات موشکی خود به شهر عسقلان خبر دادند. این حمله با موشک‌هایی از نوع «کی ان ۱۰۳» صورت گرفته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید