ضربه سنگین القسام به اشغالگران در خان یونس

کدخبر: ۶۳۲۴۰۰
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام اعلام کرد رزمندگانش چهار تانک و دو دستگاه بولدوزر نظامی ارتش اسرائیل را در غرب خان یونس منفجر کرده‌اند.
ضربه سنگین القسام به اشغالگران در خان یونس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردان‌های شهید «عزالدین القسام» شاخه نظامی حماس اعلام کرد رزمندگانش چهار تانک و دو دستگاه بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در غرب شهر خان یونس با راکت ضدزره «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده و منفجر کرده‌اند.

رسانه های فلسطینی گزارش دادند، القسام امروز (دوشنبه) همچنین تاکید کرد یک گروه از نظامیان اشغالگر را که در منزلی در غرب خان یونس پناه گرفته بودند، هدف قرار داد که باعث هلاکت و زخمی شدن این نظامیان اشغالگر شد.

خبر مرتبط
حادثه امنیتی در جنوب شرق عدن/الحوثی به وعده خود عمل کرد؟

اقتصادنیوز: منابع خبری از حمله به یک کشتی در نزدیکی یمن خبر دادند.

رزمندگان القسام در عملیات دیگری، دو نظامی اشغالگر را از فاصله نزدیک هدف قرار دادند.

دیروز (یکشنبه) نیز گردان های شهید «ابوعلی مصطفی» شاخه نظامی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در محورهای نبرد در نوار غزه، خسارت های سنگینی را به نظامیان اشغالگر وارد کردند.

این نیروی مقاومت فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد که رزمندگانش، درگیری های شدیدی را با نظامیان رژیم صهیونیستی در محورهای نبرد در نوار غزه داشتند که در نتیجه آن، شماری از نظامیان اشغالگر کشته و زخمی شدند. همچنین سلاح ها و تجهیزات آن ها به غنیمت گرفته شد.

براساس این بیانیه گردان های ابوعلی مصطفی، محل تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی در محله «الزیتون» شهر غزه با خمپاره های سنگین هدف قرار دادند.

رزمندگان «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و «المجاهدین» شاخه نظامی جنبش مجاهدین فلسطین نیز روز یکشنبه عملیات جدیدی علیه نظامیان صهیونیست در غزه انجام دادند.

سرایا القدس اعلام کرد که رزمندگان دو خودروی نظامی صهیونیست ها را با «آر پی جی» هدف قرار داده و یک ساختمان در منطقه «عبسان الکبیره» در شهر خان‌یونس را که نظامیان رژیم اسرائیل در آن سنگر گرفته بودند منفجر کردند که بر اثر آن، شماری از این نظامیان کشته و برخی دیگر زخمی شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید