حمله پهپادی اسرائیل به مناطق مسکونی در جنوب لبنان

کدخبر: ۶۳۲۴۵۹
اقتصادنیوز: بنابر اعلام شبکه المیادین، یک پهپاد اسراییلی با موشک هدایت شونده مناطق غیرنظامی در جنوب لبنان را هدف قرار داد.
حمله پهپادی اسرائیل به مناطق مسکونی در جنوب لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، رژیم اشغالگر صهیونیستی دوشنبه شب در حمله پهپادی روستای سلطانیه در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

المیادین گزارش داد، رسانه‌های خبری به جزییات بیشتر این خبر اشاره نکردند.

در ادامه نسل کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه، حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان همزمان با عملیات‌های مقاومت اسلامی لبنان علیه این رژیم ادامه دارد.

پیش از این، خبرنگار الجزیره گزارش داد که شهرک «العدیسه» در جنوب لبنان هدف حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

خبر مرتبط
حملات موشکی حزب‌الله به شمال اراضی اشغالی / برق چندین شهرک صهیونیستی قطع شد

اقتصادنیوز: حملات موشکی حزب‌الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی، باعث قطعی جریان برق در برخی از شهرک‌های صهیونیستی این منطقه شد.

در این حمله هوایی، یک مرکز درمانی وابسته به اداره بهداشت اسلامی شهرک «العدیسه» در جنوب لبنان هدف قرار گرفت. در پی این اقدام جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی، ۳ تن از نیروهای امدادی حاضر در این مرکز درمانی به شهادت رسیدند.

علاوه بر این جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «رب ثلاثین» و «الناقوره» در جنوب لبنان را نیز بمباران کردند.

خبرنگار المیادین نیز گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «کفرشوبا» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

کمی پیش‌تر نیز منابع خبری از حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به اطراف شهرک‌های «کفرشوبا»، «کفرحمام» و «عیتا الشعب» در جنوب لبنان خبر دادند. خبرنگار الجزیره نیز گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «حولا» در جنوب لبنان را با گلوله‌های آتش‌زا هدف قرار داده است. شهرک‌های «مرکبا» و «الناقوره» در جنوب لبنان نیز شاهد ۲ حمله هوایی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی بودند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید