اذعان تل‌آویو به کشته شدن یک نظامی و زخمی شدن ۱۳ نفر دیگر

کدخبر: ۶۳۲۹۸۰
اقتصادنیوز: شبکه خبری الجزیره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد یک نظامی دیگر این رژیم در نبردهای نوار غزه کشته شده است.
اذعان تل‌آویو به کشته شدن یک نظامی و زخمی شدن ۱۳ نفر دیگر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در ادامه تلفات بالای ارتش رژیم صهیونیستی در عملیات زمینی در غزه، رادیو اشغالگران اعلام کرد که در جریان درگیری‌های امروز در باریکه، یک نظامی کشته و ۱۳ تن دیگر زخمی شده‌اند که حال ۶ نظامی اسراییلی وخیم گزارش شده است.

شبکه خبری الجزیره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد یک نظامی دیگر این رژیم در نبردهای نوار غزه کشته شده است.

از سوی دیگر، منابع عبری به نقل از ارتش صهیونیستی همچنین به زخمی شدن ۱۳ نظامی دیگر در جنوب غزه اعتراف و اعلام کرده که حال ۶ نفر از آن‌ها وخیم است.

نظامی کشته شده گروهبان «دیوید ساسون» از نیروهای تیپ جبل است که در جنوب نوار غزه کشته شده است.

خبر مرتبط
بیانیه شدیداللحن آلمان درباره طرح جدید اسرائیل برای شهرک‌سازی در کرانه باختری

اقتصادنیوز: وزارت خارجه آلمان با صدور بیانیه‌ای شدیداللحن، طرح جدید رژیم صهیونیستی برای احداث سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری را محکوم کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که بر اثر انفجار بمب در شهرک حمد در خان یونس این نظامی کشته شده و ۱۳ نفر دیگر زخمی

رسانه‌های صهیونیستی به نقل از منابع بیمارستانی در اراضی اشغالی گزارش دادند که در جریان نبردهای امروز در غزه، ۹ نظامی اسراییلی به بیمارستان «سوروکا» منتقل شده‌اند که حال ۲ تن از آنان وخیم گزارش شده است.

منابع عبری از بیمارستان سوروکا گزارش دادند که هم اکنون ۴۲ نظامی ارتش این رژیم در بخش‌های مختلف این بیمارستان در حال مداوا هستند که ۹ نظامی در وضعیت وخیم هستند.

شدند.

پیش از این نیز، هرتسی هالوی، رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی با اشاره به شرایط دشوار نظامیان ارتش در مصاف با گروه‌های مقاومت فلسطینی در غزه اذعان کرد که تلفات سختی ارتش در غزه متحمل شده است.

شبکه خبری الجزیره گزارش داد که هرتسی هالیوی، رییس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی اقرار کرد که بهای سنگینی را در این جنگ داده‌ایم و فرماندهان و مبارزان زیادی را از دست دادیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

   اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید