حمله پهپادی مقاومت عراق به پادگان نظامی اسرائیل

کدخبر: ۶۳۳۱۴۸
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق یک پادگان نظامی در منطقه الجلیل را هدف قرار داد.
حمله پهپادی مقاومت عراق به پادگان نظامی اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد مجاهدان مقاومت اسلامی شامگاه پنجشنبه یک پادگان نظامی متعلق به رژیم صهیونیستی را در فرودگاه «راش پینا» واقع در منطقه الجلیل هدف قرار داده‌اند.

 در بیانیه مقاومت اسلامی عراق همچنین آمده است که این حمله با هدف حمایت از ساکنان غزه و در پاسخ به کشتار غیرنظامیان بی‌گناه فلسطین توسط رژیم صهیونیستی و با استفاده از پهپاد انجام شده است و این حملات همچنان ادامه خواهد داشت.

پیشتر وزارت بهداشت غزه از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به این باریکه به ۳۰ هزار و ۸۰۰ نفر خبر داد.

خبر مرتبط
حملات پهپادی مقاومت عراق به نیروگاه برق فرودگاه حیفا

اقتصادنیوز: نیروگاه برق فرودگاه شهر حیفا در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه از هفتم اکتبر آغاز شد و این تجاوزات از آن زمان تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

خبر مرتبط
حمله‌های مقاومت عراق،آمریکا را پای میز مذاکره کشاند

اقتصادنیوز : یکی از نمایندگان پارلمان عراق حمله های نیروهای مقاومت را عامل حاضر کردن آمریکا پای میز مذاکرات درباره خروج از عراق دانست.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه) عملیاتی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید