حمله مبارزان فلسطینی به برج دیده‌بانی ارتش اسرائیل+ فیلم

کدخبر: ۶۳۳۲۵۰
اقتصادنیوز: منابع خبری اسرائیلی از کمین مبارزان فلسطینی برای نظامیان صهیونیست‌ در کرانه باختری و زخمی شدن دست کم سه نفر از آن‌ها خبر دادند.
حمله مبارزان فلسطینی به برج دیده‌بانی ارتش اسرائیل+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که مبارزان فلسطینی امروز به سمت یک برج دیده بانی ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف شهرک صهیونیست نشین «حومش» در نزدیک شهر جنین در کرانه باختری شلیک کردند و زمانی که نظامیان صهیونیست برای عملیات شناسایی و پاکسازی منطقه از برج دیده بانی خارج شدند، توسط بمب کارگذاشته شده مبارزان فلسطینی هدف قرار گرفته و سه نفر از آنها زخمی شدند.

منابع پزشکی رژیم صهیونیستی گفتند که سه نظامی زخمی با بالگرد به بیمارستان بیلینسون در تل آویو منتقل شدند.

همزمان با جنگ ویرانگر در نوار غزه که تاکنون ده ها هزار شهید بر جای گذاشت، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در بخش های مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند و کرانه باختری شاهد موجی از تنش ها و درگیری های میدانی بین فلسطینیان و نظامیان ارتش رژیم اسرائیل و یورش این نظامیان به محله ها و بازداشت فلسطینیان است.

بتازگی باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد که تعداد بازداشتی ها در کرانه‌ باختری از هفتم اکتبر گذشته (۱۵مهر) تاکنون به ۷هزار و ۳۳۵ نفر رسیده است.

کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد اخیرا اعلام کرد که موارد بازداشت های خودسرانه دسته جمعی، بازداشت های غیرقانونی و موارد شکنجه گزارش شده و سایر اشکال بدرفتاری با زندانیان فلسطینی را در کرانه باختری ثبت کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید