آمریکا به فناوری فرازمینی‌ها دست یافته است؟

کدخبر: ۶۳۳۳۷۰
اقتصادنیوز: وزارت دفاع آمریکا گزارش می دهد که آمریکا به فناوری فرا زمینی‌ها دست نیافته است.
آمریکا به فناوری فرازمینی‌ها دست یافته است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  در گزارشی که دیروز جمعه توسط وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) منتشر شد، هیچ مدرک یا نشانه‌ای دال بر وجود بیگانگان فرازمینی یافت نشده است.

براساس گزارش واشنتگن پست، این گزارش تایید می‌کند که پس از بررسی طولانی‌مدت فعالیت‌های دولت آمریکا در رابطه با اشیاء پرنده ناشناس یا موجودات بیگانه، هیچ مدرکی مبنی بر بازدید موجودات هوشمند فرازمینی یا بازیابی فضاپیمای سقوط کرده وجود ندارد.

 این نتیجه گیری منطبق با تلاش‌های قبلی دولت آمریکا برای ارزیابی صحت ادعا‌هایی است که برای دهه‌ها توجه عمومی را به خود جلب کرده است.

خبر مرتبط
دردسر آودیوکا برای اوکراین/ پیش‌بینی مشاور پنتاگون از جنگ روسیه علیه اوکراین

اقتصادنیوز: مشاور سابق پنتاگون می‌گوید اوکراین پس از عقب‌نشینی از «آودیوکا»، کنترل ۲ شهر بزرگ خود را هم به روسیه خواهد سپرد.

تیم فیلیپس، مدیر دفتر پدیده‌های غیرطبیعی پنتاگون (AARO)، اخیراً گفت: این گزارش که داده‌های چند دهه گذشته را بررسی می‌کند، نشان می‌دهد که هیچ مدرک قابل تأییدی دال بر رویت هر گونه فعالیت شی پرنده فرازمینی ناشناس (UAP) پیدا نکرده است.

 در گزارش پنتاگون آمده است که هیچ مدرک قابل تاییدی مبنی بر دسترسی دولت یا صنعت خصوصی آمریکا به فناوری فرازمینی وجود ندارد. فیلیپس تاکید کرد که هیچ اطلاعاتی به طور غیرقانونی یا نامناسب از کنگره پنهان نشده است. 

این گزارش که به سفارش کنگره تهیه شده است، می‌افزاید: تمام تلاش‌های تحقیقاتی، در تمام سطوح طبقه بندی، به این نتیجه رسیدند که بیشتر مشاهده ها، اشیاء و پدیده‌های معمولی و نتیجه شناسایی نادرست بوده اند.

خبر مرتبط
واکنش پنتاگون به انهدام پهپاد آمریکا توسط انصارالله یمن

اقتصادنیوز: معاون سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تایید کرد که نیروهای انصارالله یمن یک فروند پهپاد «ام‌کیو-۹ ریپر» را در نزدیکی یمن سرنگون کردند.

 فیلیپس گسترش صحبت‌ها در مورد چنین فعالیت‌هایی را که به تالار‌های کنگره آمریکا رسید، به «ادعا‌ها و گزارش‌هایی نسبت داد که در آن گروهی از افراد ادعا‌های نادرستی را که در طول چندین دهه از دیگران شنیده بودند تکرار کردند».

 او ادعا کرد که اکثر افرادی که این اتهامات را مطرح می‌کنند بدون قصد یا هیچ تلاشی برای گمراه کردن افکار عمومی این کار را انجام دادند. بسیاری از آن‌ها حقیقت رویداد‌های واقعی را اشتباه تعبیر یا برنامه‌های حساس آمریکایی را به اشتباه به عنوان مرتبط با بشقاب پرنده‌ها برداشت کرده اند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۹ اردیبهشت

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید