فوری/ زمین‌گیر شدن گروهک تروریستی هنگام ورود به کشور

کدخبر: ۶۳۳۴۴۲
اقتصادنیوز: فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: اعضای یک گروهک تروریستی که قصد ورود به کشور برای اقدامات خرابکارانه داشتند توسط مرزبانان هنگ مرزی نهبندان زمین گیر شدند.
فوری/ زمین‌گیر شدن گروهک تروریستی هنگام ورود به کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: اعضای یک گروهک تروریستی که قصد ورود به کشور برای اقدامات خرابکارانه داشتند توسط مرزبانان هنگ مرزی نهبندان زمین گیر و از آنان مقادیر قابل توجهی تجهیزات انفجاری کشف شد.

سردار گودرزی گفت: مرزبانان هنگ مرزی نهبندان با اشراف و تسلط اطلاعاتی در مرزهای استان خراسان جنوبی، از قصد یک گروهک تروریستی برای ورود به داخل کشور و اقدامات خرابکارانه مطلع شدند.

وی افزود: مرزبانان دلیر و شجاع با هوشیاری مناطق شناسایی شده را تحت کنترل گرفتند و طی یک درگیری مسلحانه با اقتدار ضربه مهلکی را به این گروهک تروریستی وارد و از ورود آنها به کشور جلوگیری کردند.

خبر مرتبط
رئیس جمهور آرژانتین: حماس را گروه تروریستی اعلام می‌کنم

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور آرژانتین که به فلسطین اشغالی سفر کرده، بعد از اعلام تصمیمش برای انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی، امروز در دیدار با نتانیاهو گفت قصد دارد گروه حماس را در فهرست موسوم به تروریستی قرار دهد.

این مقام ارشد مرزبانی فراجا با بیان اینکه در این عملیات تعدادی از اعضای این گروهک زخمی و به سمت خاک کشور همسایه متواری شدند، اظهار داشت: از این گروهک مقادیر قابل توجهی تجهیزات انفجاری شامل مین جنگی، مین فلزی tm، انواع فرستنده و گیرنده ریموت کنترل، مهمات جنگی، دوربین دید در شب و سایر اقلام همراه کشف شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید