حملات شدید حزب الله و یمن به مواضع ارتش اسرائیل / تل‌آویو غافلگیر شد+ فیلم

کدخبر: ۶۳۴۰۲۳
اقتصادنیوز: در پی حمله موشکی از خاک لبنان، آژیرهای خطر در چندین شهرک صهیونیست‌نشین در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد.
حملات شدید حزب الله و یمن به  مواضع ارتش اسرائیل / تل‌آویو غافلگیر شد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع رسانه‌ای امروز (دوشنبه) از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شمال و جنوب سرزمین‌های اشغالی بر اثر حملات همزمان حزب‌الله و یمن به اهداف رژیم صهیونیستی در این مناطق خبر دادند.

شبکه المیادین گزارش داد، در پی حمله موشکی از خاک لبنان، آژیرهای خطر در چندین شهرک صهیونیست‌نشین در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد.

رسانه‌های صهیونیستی نیز از اصابت چند موشک به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی و شهرک «‌مرگلیوت» خبر دادند.

برپایه این گزارش، در این دور از حملات حزب‌الله حدود ۳۰ موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی پرتاب شد.

در همین راستا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان آن محل استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی را در اطراف پایگاه «‌راهب» هدف حمله موشکی قرار دادند.

طبق این گزارش، پایگاه «‌السماقه» رژیم صهیونیستی در تپه‌های اشغالی «‌کفرشوبا» نیز هدف حمله موشکی حزب‌الله لبنان قرار گرفت.

همزمان رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که آژیرهای خطر در شهر بندری «‌ایلات» در جنوب فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.

این رسانه‌ها با نسبت دادن حمله ایلات به نیروهای مسلح یمن اعلام کردند که حملات همزمان به شمال و جنوب فلسطین اشغالی در پی هماهنگی سطح بالا میان یمن و حزب‌الله لبنان انجام شده است.

خبر مرتبط
ادعای گستاخانه نتانیاهو درباره حماس/ جزئیات توافق اسرائیل و آمریکا

اقتصادنیوز: نتانیاهو گفت: حماس برای رسیدن به توافق مطالبه‌های عجیبی مطرح کرد اما ما در یک نبرد متعلق به خود نیستیم بلکه درحال نبرد با محور ایران هستیم.

این منابع همچنین تصاویری را از لحظه به صدا درآمدن آژیرهای خطر در منطقه «‌ام الرشراش» در شهر ایلات منتشر کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، با آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه و بمباران‌های بی وقفه مناطق مسکونی، آموزشی و درمانی این منطقه از سوی بمب افکن های رژیم تل‌آویو، هر یک از گروه‌های مقاومت اسلامی منطقه وظیفه‌ای را در حمایت از مردم مظلوم غزه به عهده گرفته است.

در این میان، حزب‌الله لبنان و ارتش یمن با هدف قرار دادن مواضع صهیونیستی، آمریکایی‌ و انگلیسی به متجاوزان تفهیم کرده‌اند که هزینه حمایت از رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه بسیار بالاست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید