قدرت نمایی القسام با پرتابگر جدید

کدخبر: ۶۳۴۱۱۵
اقتصادنیوز : گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از پرتابگر جدیدی با نام شهیدان «خیری علقم و عدی التمیمی» رونمایی کرد.
 قدرت نمایی القسام با پرتابگر جدید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، پرتابگر جدید در ویدیویی به تاریخ هفت مارس رونمایی شد که یکی از مبارزان القسام در حال بارگیری آن با راکت بود.

به گزارش شبکه الجزیره، یکی دیگر از رزمندگان با بیان اینکه این پرتابگر به ارواح شهدای ما در بیت المقدس و سرزمین‌های ۱۹۴۸ تقدیم می‌شود، افزود: «شما که به خاطر زنان و اسیران ما در زمانی که مشغول تدارک این نبرد (طوفان الاقصی) بودیم، پیروز شدید، بدانید نبرد ما را از دستیابی به پیروزی برای روح و خاطرات شما منحرف نمی‌کند.»

خبر مرتبط
هلاکت 6 نظامی اشغالگر در کمین جدید القسام علیه صهیونیست‌ها

اقتصادنیوز: گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس در کمینی جدید علیه گروهی از نیروهای ارتش صهیونیستی ۶ تن از نظامیان این رژیم را به هلاکت رساندند.

وی در پایان گفت: «شما که با شهادتتان تل‌آویو را به لرزه درآوردید، امروز هم بعد شهادتتان آن را می‌لرزانید، پس چشم نامردان خواب را به خودش نمی‌بیند.»

سرلشکر فایز الدویری کارشناس نظامی گفت که این پرتابگر جدید - که القسام پنج ماه پس از جنگ ارائه کرد - ممکن است یکی از دستاوردهای نبرد باشد و احتمالاً با مهندسی معکوس طراحی شده است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید