صفحه جدید اینستاگرام KHAMENEI.IR آغاز به کار کرد+ عکس

کدخبر: ۶۳۴۵۲۴
اقتصادنیوز: 19بهمن ماه امسال، شرکت متا بدون هیچ اطلاع و هشدار قبلی صفحه اینستاگرام Khamenei_ir با بیش از ۵ میلیون و یکصدهزار دنبال کننده را مسدود کرد.
صفحه جدید اینستاگرام KHAMENEI.IR آغاز به کار کرد+ عکس
به گزارش اقتصادنیوز به نقل پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حساب کاربری فارسی اینستاگرام KHAMENEI.IR از آغاز عملیات طوفان الاقصی بیش از صد میلیون بازدید در اقصی نقاط دنیا داشت و این حساب طی ۱۲ سال فعالیت، بیش از ۹هزار مطلب منتشر نموده و بیش از ۱۸ میلیون نظر از مخاطبان دریافت کرده بود.

طبق اعلام رسانه‌های بین‌المللی، اینستاگرام این اقدام غیرقانونی را بواسطه حمایت مستمر و بسیار اثرگذار این صفحه در دفاع از ملت مظلوم فلسطین در ماه‌های اخیر و تحت فشار سیاسی حامیان رژیم صهیونیستی انجام داده است. مسدود کردن حساب‌های کاربری مرتبط با حضرت آیت الله خامنه‌ای در حالی است که ایشان برمبنای اصول بنیادین انقلاب اسلامی و در ادامه مواضع قاطع خود در طول دهه‌های اخیر، از ابتدای طوفان الاقصی و جنگ غزه نیز تقریباً در تمام بیانات خود، از مقاومت مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و جنایت‌های هولناک رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرده‌اند.

رسانه Khamenei.ir درپی اقدام خلاف قوانین و اصول حرفه‌ای و آزادی بیان اینستاگرام مراتب اعتراض رسمی خود را به شرکت متا ابلاغ کرد و این شرکت تاکنون از پاسخگویی درمورد اقدام نامتعارف خود امتناع ورزیده است.

با توجه به درخواست‌های متعدد و گسترده علاقمندان رهبر انقلاب در کشورهای مختلف و براساس مسئولیت رسانه‌ای دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، صفحه جدید رسانه KHAMENEI.IR در اینستاگرام به نشانی Khamenei_irfa آغاز به کار میکند.

اینستاگرام-خامنه-ای-min

این صفحه از مجموعه حساب‌های رسانه KHAMENEI.IR است که پیشتر به انتشار محتواهای مرتبط با حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران مبادرت داشت و به نشانی جدید khamenei_irfa تغییر یافته است. صفحه ویژه امام خمینی(ره) نیز ضمن جایگزینی به فعالیت خود ادامه خواهد داد که جزئیات آن در روزهای آینده به اطلاع علاقمندان می‌رسد.

شایان ذکر است منطق برتر اصول انقلاب اسلامی و الهام‌بخش بودن این مفاهیم در میان ملت‌های آزاده جهان به‌گونه‌ای است که مسدودسازی صفحات مرتبط با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، خللی در انتشار محتوای مرتبط با رهبر انقلاب ایجاد نخواهد کرد و در صورت تکرار اقدام غیرحرفه‌ای در مسدودسازی این حساب کاربری، صفحات دیگری جایگزین آن خواهد شد.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • «اقتصادنیوز» گزارش می‌دهد؛

      اقتصادنیوز: بازار طلا و سکه بعد از تعطیلات عید نوروز تحت تاثیر اخبار خاورمیانه بار دیگر نوسان هیجانی را تجربه کرد. در…

    کارگزاری مفید