حزب‌الله یک پایگاه نظامی اسرائیلی را بمباران کرد

کدخبر: ۶۳۴۹۵۳
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان اعلام کرد یک پایگاه‌ نظامی دیگر ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین را هدف قرار داده است.
حزب‌الله یک پایگاه نظامی اسرائیلی را بمباران کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب الله لبنان با صدور بیانیه های اعلام کرد که نیروهای این گروه یک نیروی صهیونیستی را زمانی که در حال ورود به پادگان "زرعیت" بودند با سلاح مناسب هدف قرار داریم.

شبکه المیادین گزارش داد، حزب الله افزود ، این عملیات موفقیت آمیز بوده و اهداف تعیین شده مورد اصابت موشک قرار گرفت هدف برخورد کرده است.

رزمندگان حزب‌الله همچنین ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه، سایت رادار در مزارع اشغالی شبعا را به طور مستقیم مورد اصابت موشک قرار دادند.

حزب الله همچنین در بیانیه دیگری افزود که رزمندگان این گروه مقاومت لبنان ساعت ۱۶ بعدازظهر امروز محل تجمع نظامیان دشمن صهیونیستی را در مجاورت پایگاه برکه ریشا با موشک برکان هدف قرار دادند.

در ساعت ۱۴ و ۵۰ دقیقه امروز نیز رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان تجمع نظامیان رژیم اسرائیل را در نزدیکی پایگاه «الراهب» با توپخانه هدف قرار دادند که گلوله های توپ شلیک شده به طور مستقیم به هدف اصابت کرد.

رزمندگان حزب الله البنان در عملیاتی دیگر که در ساعت ۱۴ و پنج دقیقه امروز انجام شد، پایگاه «المالکیه» رژیم صهیونیستی را با موشک هدف قرار دادند و در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه نیز پایگاه ‌المرج رژیم اسرائیل زیر توپخانه حزب الله لبنان قرار گرفت و خساراتی به دشمن صهیونیستی وارد شد.

حزب‌الله لبنان در پی آغاز جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، مواضع نظامی این رژیم در مناطق شمال فلسطین اشغالی را در راستای حمایت از ملت و مقاومت فلسطین هدف قرار داده است. این امر سبب هراس صهیونیست‌های ساکن شهرک های این مناطق شده و ده‌ها هزار نفر از آنها از ترس حملات مقاومت، از شهرک‌های خود فرار کرده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز در طول این مدت مناطقی از لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید