جنایت تازه اسرائیل در غزه/ حمله نظامیان به 2 مدرسه نزدیک بیمارستان شفا

کدخبر: ۶۳۵۵۳۷
اقتصادنیوز: نظامیان صهیونیست بعد از جنایت در بیمارستان شفای غزه به ۲ مدرسه در نزدیکی این بیمارستان حمله کردند.
جنایت تازه اسرائیل در غزه/ حمله نظامیان به 2 مدرسه نزدیک بیمارستان شفا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  ارتش رژیم صهیونیستی بعد از حمله به بیمارستان شفای غزه و تیراندازی به سمت آوارگان فلسطینی پناه گرفته در این بیمارستان دقایقی قبل به ۲ مدرسه نزدیک این بیمارستان یورش برد.

نظامیان صهیونیست زنان آواره فلسطینی را که در این مدرسه‌ها پناه گرفته بودند مجبور کردند از طریق خیابان الرشید به دیرالبلح بروند.

عناصر اشغالگر همچنین اقدام به بازداشت بی دلیل مردها در این ۲ مدرسه کردند. این در حالی است که پهپادهای رژیم صهیونیستی به صورت گسترده خیابان‌های النصر، الوحده و الجلا در شهر غزه را هدف حمله‌های خود قرار دادند.

خبر مرتبط
مقاومت اسلامی عراق بیانیه داد/ تشدید عملیات نظامی علیه اسرائیل در ماه رمضان

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز(دوشنبه) یک پایگاه هوایی متعلق به رژیم صهیونیستی را در جولان اشغالی سوریه با استفاده از پهپاد مورد حمله قرار داد.

خبرنگار شبکه الجزیره تاکید کرده بود که ارتش اشغالگر صهیونیستی بیمارستان شفا در شهر غزه را به طور کامل تحت کنترل خود گرفته است.

در همین حال ارتش رژیم صهیونیستی از بازداشت ۸۰ فلسطینی در داخل بیمارستان شفا خبر داده است. شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی بیان کرد که ارتش پس از حمله گسترده به بیمارستان شفا نتوانسته به هیچ یک از اسرای خود در داخل این بیمارستان دست یابد.

برخی منابع در داخل بیمارستان شفا گفتند ارتش صهیونیستی از بامداد امروز بیش از ۴۰ مرتبه این بیمارستان را بمباران کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید