جنجال بستری شدن نتانیاهو در بیمارستان/ خشم مخالفان بی بی از پنهان‌کاری‌اش

کدخبر: ۶۳۷۵۵۷
اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل در حالی دوباره در بیمارستان بستری شد که مخالفان به خاطر پنهان‌کاری وی درباره وضعیت سلامتش، به دیوان عالی این رژیم شکایت کرده اند.‌
 جنجال بستری شدن نتانیاهو در بیمارستان/ خشم مخالفان بی بی از پنهان‌کاری‌اش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» از بستری شدن «بنیامین نتانیاهو» در بیمارستانی در قدس اشغالی در عصر یکشنبه خبر داد و نوشت: «یاریو لوین» وزیر دادگستری و معاون نخست وزیر، در زمان بستری شدن نتانیاهو و بیهوشی وی، زمام امور را در دست خواهد داشت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از بستری شدن در بیمارستان، در نشست شورای جنگ این رژیم شرکت و با جمعی از خانواده‌های اسرای صهیونیست دیدار کرد.

خبر مرتبط
نتانیاهو زیر تیغ جراحی می رود!

اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

پیشتر، دفتر نخست وزیری رژیم اشغالگر از تشخیص فتق در چکاپ عصر شنبه نخست وزیر خبر داده بود.

نتانیاهو ۷۴ ساله، سال گذشته نیز مدتی برای نصب ضربان ساز در قلب، بستری شده بود.

در ماه اخیر میلادی، دادخواستی از سوی مجموعه های مخالف نتانیاهو به دیوان عالی رژیم صهیونیستی ارائه شد و طی آن، نخست وزیر به مخفی‌کاری درباره وضعیت سلامتش متهم شد.

دادخواست‌های مطرح شده درباره پنهان کاری نخست وزیر درباره سلامتش مورد حمایت خانواده‌ کشته ها و اسرای عملیات طوفان الاقصی قرار گرفته است.

خانواده اسرای صهیونیست و کشته های عملیات طوفان الاقصی و برخی اعضای کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی و پزشکان این رژیم از نتانیاهو خواسته اند که در شرایط جنگ علیه غزه، فردی را به عنوان جانشین خود تعیین کند تا امور نخست وزیری را به جای وی انجام دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید