حملات پیاپی مقاومت لبنان به چند پایگاه اسرائیلی+ نمودار

کدخبر: ۶۳۹۵۲۵
اقتصادنیوز: مقاومت لبنان اعلام کرد امروز (سه شنبه) حملاتی را به چند پایگاه صهیونیستی انجام داده است.
حملات پیاپی مقاومت لبنان به چند پایگاه اسرائیلی+ نمودار

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مقاومت لبنان اعلام کرد: مبارزان ما حمله‌ای را به تجمع سربازان رژیم اشغالگر و تانک مرکاوای آن‌ها در پادگان «دوفیف» انجام دادند که منجر به انهدام این تانک و کشته و زخمی شدن سربازان این رژیم شد.

حملات مقاومت لبنان به پایگاه‌های صهیونیست‌ها

مقاومت لبنان همچنین در بیانیه‌ای اعلام کرد: مبارزان مقاومت در حمایت از ملت پایدار غزه و پشتیبانی از مقاومت جسور آن صبح امروز (سه شنبه) تجمع نیروهای دشمن صهیونیستی را در اطراف پایگاه «جل العلام» با توپخانه هدف قرار دادند.

حملات مقاومت لبنان به پایگاه‌های صهیونیست‌ها

مقاومت لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد: مبارزان ما در راستای حمایت از مردم و مقاومت در غزه، پادگان «زبدین» را در مزارع شبعا با توپخانه هدف قرار دادند.

حملات مقاومت لبنان به پایگاه‌های صهیونیست‌ها

پیش از این نیز خبرنگار الجزیره اعلام کرد چند موشک از جنوب لبنان به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی شبعا شلیک شد.

همچنین رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند چهار موشک از لبنان به پایگاه‌های صهیونیستی در «هاردوف» در مزارع اشغالی شبعا شلیک شد.

رسانه‌های عبری از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار در کریات شمونا و شهرک‌های صهیونیستی در اصبع الجلیل به دلیل نفوذ یک پهپاد خبر داده بودند.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین از زمان شروع عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین و جنگ غزه، شاهد حملات متقابل حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی بوده است.

حزب‌الله لبنان تأکید دارد تا زمان توقف جنگ غزه حملاتش علیه رژیم صهیونیستی را متوقف نمی‌کند.

دوشنبه نیروی حافظ صلح سازمان ملل در جنوب لبنان (یونیفل) هشدار داد گسترش تدریجی دامنه درگیری‌ها میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان اوضاع را وخیم‌تر می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی