پیام مجلس خبرگان در واکنش به حمله پهپادی سپاه به اسرائیل

کدخبر: ۶۴۰۷۴۳
اقتصادنیوز :در پی عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران در پاسخ جنایات رژیم صهیونیستی، مجلس خبرگان رهبری در پیامی، ضمن هشدار به این رژیم نامشروع از تحقق وعده صادق جمهوری اسلامی ایران حمایت و قدردانی کرد.
پیام مجلس خبرگان در واکنش به حمله پهپادی سپاه به اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، در پی عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران در پاسخ جنایات رژیم صهیونیستی، مجلس خبرگان رهبری در پیامی، ضمن هشدار به این رژیم نامشروع از تحقق وعده صادق جمهوری اسلامی ایران حمایت و قدردانی کرد. متن پیام مجلس خبرگان رهبری بدین شرح است:

خبر مرتبط
واکنش مدیر اسبق سیا به حمله ایران به اسرائیل/ اتفاقی بسیار بزرگ است

اقتصادنیوز: مدیر اسبق آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا در واکنش به حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی آن را یک تحول چشمگیر و خیلی بزرگ دانست.

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ...»

عملیات بی سابقه و غرورآفرینِ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به تجاوزات و تعدی رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در دمشق، تصمیمی شجاعانه، قابل تحسین و در خور تقدیر است.
این اقدام ارزشمند و وعده صادق در وهله نخست، استفاده از حق قانونی دفاع مشروع جمهوری اسلامی در تنبیه متجاوز بود، اما در واقع روح تازه ای در جبهه مقاومت و تحقق آزادی قدس شریف دمید و این درس را به رژیم نامشروع اسرائیل و حامیان آن داد که در صورت تکرار اقدامات تروریستی و خرابکارانه خود علیه شخصیت ها و منافع جمهوری اسلامی با پاسخی سخت تر مواجه خواهد شد.
مجلس خبرگان رهبری، ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال برای این پیروزی ارزشمند و قدردانی از کلیه نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، یاد بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را که افتخار و سربلندی امروز ایران عزیز با نهضت الهی خویش این عزت و سرافرازی را برای مردم این سرزمین به ارمغان آورد گرامی می داریم و تدبیر حکیمانه خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مد ظله العالی" را ارج می نهیم.

احمد جنتی
رئیس مجلس خبرگان رهبری
1403/1/26

خبر مرتبط
سنگ اندازی اسرائیل در ارسال کمک ها به غزه

اقتصادنیوز: منابع وابسته به سازمان ملل اعلام کردند که ۴۱ درصد کمک‌ها در هفه گذشته به شمال غزه نرسیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی