وزارت جنگ اسرائیل فیلم خسارت موشک‌های ایران به پایگاه نواتیم را منتشر کرد+ فیلم

کدخبر: ۶۴۰۹۶۰
اقتصادنیوز: وزارت جنگ رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه ویدیوی جدیدی از خسارت‌های وارد شده به پایگاه نواتیم منتشر کرد.
وزارت جنگ اسرائیل فیلم خسارت موشک‌های ایران به پایگاه نواتیم را منتشر کرد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، با وجود انتشار فیلم‌های متفاوت از سوی فلسطینی‌ها که برخوردهای موشک‌های ایرانی به‌هدف را به‌تصویر کشیده بودند، رژیم صهیونیستی برای برای نشان دادن آنچه که خسارات ناچیز خوانده بود، ابتدا فیلمی به مدت 19 ثانیه از پایگاه نواتیم منتشر کرد که واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به‌همراه داشت.‌کاربران با تمسخر این فیلم می‌گویند «انگار این چاله‌ها با لودر کنده شده» و حتی «خاک این چاله‌ها هم در کنار آن تپه شده است». ‌آن‌ها به نبود «اثر سوختگی ناشی از برخورد موشک» اشاره کردند و یکی از کاربران هم نوشته بود که «بهتر است دوربین را بچرخانید تا خسارات واقعی را ببینیم».

حالا وزارت جنگ اسرائیل فیلمی جدید با عنوان «خسارت موشک‌های ایران به پایگاه نواتیم» منتشر کرده که حکایت از سانسور خبری شدید و انتشار اطلاعات به‌صورت قطره‌چکانی دارد.‌در فیلم جدید، صهیونیست از اشتباه قبلی خود درس گرفتند و دیگر تپه خاکی کنار حفره ایجاد شده در زمین وجود ندارد و نکته قابل توجه اینکه، این حفره عمق بیشتری نسبت به محل‌های ادعایی برخورد موشک‌های ایران از سوی صهیونیست‌ها که در تصاویر منتشرشده گذشته نشان داده شد، دارد.

اسرائیل 1

خبر مرتبط
گورهای دسته‌جمعی شاهدی بر نسل‌کشی است/ اسرائیل نباید مصون بماند

بیان اینکه رژیم صهیونیستی با گورهای دسته جمعی به دنبال فرار از پاسخگویی بین المللی است، افزود: جامعه جهانی نباید رژیم اشغالگر را از مجازات مصون نگه دارد.

خبر مرتبط
افشاگری خبرنگار اسرائیلی از وحشت در کابینه نتانیاهو

روزنامه ایران نوشت: یک خبرنگار اسرائیلی با روایتی از درون کابینه رژیم صهیونیستی، از هراس مستولی شده بر سران این رژیم پرده برداشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی