فوری / بمباران 2 مرکز نظامی اسرائیلی توسط حزب‌الله لبنان

کدخبر: ۶۴۱۳۶۱
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان ۲ مرکز نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد.
فوری / بمباران 2 مرکز نظامی اسرائیلی توسط حزب‌الله لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حمله‌های حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی همچنان ادامه دارد.

النشره گزارش داد، بر این اساس حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۲ موضع نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۴۰ عصر امروز چهارشنبه هفدهم آوریل ۲۰۲۴ پادگان زبدین واقع در مزارع اشغالی شبعا را با موشک‌های فلق هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
نفوذ احتمالی عناصر جاسوسی موساد به یمن

اقتصادنیوز: معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن از نفوذ احتمالی عناصر جاسوسی موساد به بندر المخا واقع در جوب‌غربی این کشور خبر داد.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۵۰ عصر امروز چهارشنبه هفدهم آوریل ۲۰۲۴ تجهیزات جاسوسی موجود در موضع الرمثا واقع در تپه‌های اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف قرار گرفتند و آن را به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در حمله پهپادی حزب‌الله به عرب العرامشه ۱۴ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند که حال ۶ نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی نیز به حمله‌های خود به جنوب لبنان ادامه می‌دهد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروی هوایی ارتش این رژیم در واکنش به حمله حزب‌الله لبنان به عرب العرامشه منطقه البقاع لبنان را هدف قرار داده است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۳ نوبت منطقه «سهل ایعات» در البقاع واقع در شرق لبنان را هدف قرار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی