کشف گور دسته جمعی در یک مجتمع پزشکی در غزه

کدخبر: ۶۴۱۹۵۹
اقتصادنیوز: حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه همچنان ادامه دارد و نیروهای فلسطینی از کشف یک گور دسته جمعی در مجتمع پزشکی ناصر خبر دادند.
کشف گور دسته جمعی در یک مجتمع پزشکی در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که اشغالگران صهیونیست خانه‌های مسکونی را در خیابان جورج مقابل مسجد التابعین در شرق شهر رفح هدف قرار دادند.

در پی این حمله وحشیانه عناصر ارتش رژیم صهیونیستی تعدادی از شهروندان فلسطینی به شهادت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند.

بر اساس گزارش‌های رسانه‌ای اردوگاه الشابوره واقع در مرکز شهر رفح نیز شاهد حمله‌های هوایی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بوده که به دنبال آن دست کم سه فلسطینی به شهادت رسیدند.

خبر مرتبط
تظاهرات گسترده حامیان فلسطین در سه کشور اروپایی/ درخواست برای پایان نسل‌کشی در غزه

حامیان فلسطین در در آلمان، ایرلند و سوئیس در محکومیت حمله اسرائیل به غزه به خیابان آمدند.

همچنین بمباران خانه‌های مسکونی در شهر رفح طی بامداد امروز دست کم هشت شهید از جمله پنج کودک برجای گذاشت.

جنگنده‌های متجاوز رژیم صهیونیستی منطقه نزدیک به تقاطع السنافور واقع در شرق شهر غزه را نیز بمباران کردند. توپخانه رژیم صهیونیستی نیز منطقه‌های الزهرا و المغراقه واقع در مرکز نوار غزه را زیر آتش گرفت.

خبر مرتبط
ترکیه به ادعای اسرائیل مبنی بر استقبال از هنیه واکنش نشان داد/ تل‌آویو باید از فجایع غزه خجالت بکشد

اقتصادنیوز: وزارت امورخارجه ترکیه شنبه شب به ادعای یسرائیل کاتس وزیر امورخارجه اسرائیل درخصوص استقبال از اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در آنکارا پاسخ داد و اعلام کرد شما باید برای کشتار و نسل کشی خجالت بکشید.

از سوی دیگر نهاد دفاع مدنی نوار غزه اعلام کرد که نیروهای این نهاد یک گور دسته جمعی را در داخل مجتمع پزشکی ناصر در خان یونس شناسایی کردند.

بر اساس اعلام این نهاد فلسطینی، ۵۰ پیکر شهدای فلسطینی که توسط اشغالگران صهیونیست به صورت دسته جمعی در این گور خاک شده بودند شناسایی شدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی