نتانیاهو دست به دامن فرانسه شد

کدخبر: ۶۴۱۹۸۸
اقتصادنیوز: با شدت گرفتن حمله‌های حزب الله لبنان علیه مواضع رژیم صهیونیستی نخست وزیر این رژیم دست به دامن فرانسه شد.
نتانیاهو دست به دامن فرانسه شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، منابع آگاه در کاخ الیزه در گفت و گو با مدیر دفتر شبکه المیادین در ژنو تاکید کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای آرام کردن جبهه شمالی و درگیری‌ها با نیروهای ورزیده حزب الله دست به دامن پاریس شده است.

این در حالی است که پیشتر منابع صهیونیست با اشاره به ضربه‌های کوبنده رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به اشغالگران در شمال فلسطین به فرسوده شدن ارتش این رژیم در برابر رزمندگان حزب الله اذعان کرده بودند.

شارون روفا عوفر عضو سابق کنست رژیم صهیونیستی در این خصوص گفت: نیروهای رضوان حزب الله با ضربات مهلک خود، ما را فرسوده کرده‌اند.

خبر مرتبط
موشک های برکان حزب الله، تل آویو را به زانو در آورد

اقتصادنیوز: موشک‌های برکان حزب الله در کنار موشک‌های ضدزره و پهپادهای مقاومت اسلامی، رعب و وحشت در دل صهیونیست‌ها ایجاد و آنها را عاجز و ناتوان کرده است.

وی افزود: ما شمال را از دست داده‌ایم و دهها هزار نفر بیش از نصف سال است که آواره شده‌اند.

خبر مرتبط
تجهیزات جاسوسی اسرائیل ویران شد / بیانیه مهم حزب الله لبنان

اقتصادنیوز: رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در یکی از شهرک های شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دادند.

شارون روفا اضافه کرد: زیان‌هایی که حزب الله به ما وارد کرده است شش برابر بیشتر از جنگ با لبنان (جنگ ۳۳ روزه) است.

همچنین امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه به نخست وزیر لبنان اصلاحات ایجاد شده در طرح پاریس برای پایان تنش میان حزب الله و رژیم صهیونیستی را ابلاغ کرده و منتظر پاسخ طرف لبنانی است.

منابع آگاه تاکید کردند، یکی از اصلاحات اصلی طرح فرانسه در این خصوص این بود که درخواست دور کردن نیروهای مقاومت لبنان از مرزهای مشترک با فلسطین اشغالی کنار گذاشته شد.

گفتنی است که با شروع عملیات «طوفان الاقصی» از سوی گروه‌های مقاومت فلسطین جنبش حزب‌الله لبنان در جهت ضربه زدن به نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین اشغالی کرده است.

در همین ارتباط رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اذعان کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه به دام افتاده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی