روزنامه صهیونیستی:

اعتراف آمریکا به قدرت منطقه ای ایران

کدخبر: ۶۴۱۹۹۴
اقتصادنیوز: روزنامه صهیونیستی معاریو گزارش داد که پس از پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی، دولت آمریکا اذعان دارد که ایران یک قدرت منطقه ای است.
اعتراف آمریکا به قدرت منطقه ای ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارش خود آورده است که واکنش دولت «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا به عملیات موشکی و پهپادی ایران نشان می‌دهد که واشنگتن اکنون با ایران به‌عنوان یک «قدرت منطقه‌ای» برخورد می‌کند و به عملیات نظامی مستقیم ایران به متحد واشنگتن (رژیم صهیونیستی) مشروعیت می بخشد.

این روزنامه تاکید کرد که تسلیم شدن آمریکا در مقابل عملیات نظامی ایران از خاک خود به سرزمین های اشغالی فلسطین یک تغییر دراماتیک در قواعد درگیری هایی است که تاکنون بین تهران و تل آویو وجود داشته است.

روزنامه معاریو نوشت: اینکه آمریکا تبدیل شدن ایران به یک قدرت منطقه ای را به رسمیت شناخته است و در برابر عملیات این کشور به اسرائیل (سرزمین های اشغالی فلسطین) تسلیم شده است، انگیزه کشورهای عربی متحد واشنگتن را برای ادامه شرط بندی بر روی روابط خود با آمریکا و اسرائیل کاهش می دهد.

خبر مرتبط
روسیه تانک های آمریکایی آبرامز را منهدم کرد

اقتصادنیوز: نیویورک تایمز از قول یکی از مقام‌های ارشد آمریکا نوشت، نیروهای مسلح روسیه پنج تانک از ۳۱ تانک آبرامز آمریکا را که برای اوکراین ارسال شده بود، در دو ماه گذشته منهدم کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

خبر مرتبط
هشدار سنگین روسیه به آمریکا/ واشنگتن تاوان اقداماتش را می‌دهد

اقتصادنیوز: سخنگوی کرملین گفت، مسکو تصمیم بالقوه آمریکا در مصادره اموال روسیه به نفع اوکراین را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی