ادامه سریال کناره‌گیری فرماندهان اسرائیل؛ پایان کار فرمانده منطقه مرکزی ارتش

کدخبر: ۶۴۲۲۷۲
اقتصادنیوز:یک نشریه اسرائیلی از ادامه سریال کناره گیری فرماندهان ارتش این رژیم به دلیل شکست در عملیات طوفان الاقصی خبر داد.
ادامه سریال کناره‌گیری فرماندهان اسرائیل؛ پایان کار فرمانده منطقه مرکزی ارتش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، یدیعوت اهارونوت مدعی شد «یهودا فاکس»، فرمانده منطقه مرکزی ارتش رژیم صهیونیستی به هرتصی هالوی، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل اطلاع داده است که در آغاز ماه آگوست 2024 به فعالیت خود در ارتش اسرائیل پایان خواهد داد.

خبر مرتبط
استعفای یک مقام ارشد نظامی اسرائیل/ لاپید واکنش نشان داد

یک روزنامه اسرائیلی از استعفای رئیس اداره اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل خبر داد.

یدیعوت صبح امروز نیز از استعفای آهارون هالیوا، رئیس اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل شکست در جریان عملیات طوفان الاقصی خبر داده بود. برکناری عالی ترین مقام عالی اطلاعاتی در ارتش اسرائیل به وضوح نشانگر اعتراف صهیونیست ها به شکست در نبرد غزه است.

خبر مرتبط
هشدارها بی نتیجه ماند/ اسرائیل بر طبل جنگ کوبید

اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری گزارش دادند ارتش رژیم صهیونیستی در حال ایجاد منطقه‌ای برای بیش از یک میلیون آواره فلسطینی برای گسترش جنگ خود در شهر رفح، واقع در جنوب غزه است.

ادامه سریال کناره گیری فرماندهان و مقامات ارشد نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل ناکامی در مهار عملیات طوفان الاقصی گروه های مقاومت فلسطینی و آزادی اسرای صهیونیست دربند گروه های فلسطینی در غزه در شرایطی است که پیش از این نداو آرگامان، رئیس اسبق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) در مصاحبه ای از همه فرماندهان ارتش اسرائیل خواسته بود تا هرگز و تحت هیچ شرایطی پیش از نتانیاهو از مسئولیت های خویش کناره گیری نکنند.

خبر مرتبط
عربستان و اسرائیل یک گام تا عادی‌سازی/ بایدن چه خوابی برای ریاض دید؟

اقتصادنیوز: در میانه تنش های حاکم بر خاورمیانه، دولت بایدن تلاش دارد تا از آب گل آلود ماهی گرفته و با ارائه امتیازهایی، ریاض را برای عادی سازی روابطش با تل آویو متقاعد کند.

آرگامان در این گفتگو مدعی شده بود در صورتی که فرماندهان ارتش پیش از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم از مسئولیت های خویش کنار بروند، این روند زمینه ای را فراهم خواهد ساخت تا نتانیاهو با اتکا به نیروهایش ارتش اسرائیل و نه کابینه خود را مسئول شکست سراسری در عملیات طوفان الاقصی و حمله به غزه معرفی نماید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی