لاپید به سیم آخر زد/ نتانیاهو باید استعفا دهد

کدخبر: ۶۴۲۹۲۶
اقتصادنیوز: رئیس مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی به دنبال استعفای رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش و رئیس مرکز اطلاعات نظامی به دلیل ناتوانی در برابر مقاومت در جنگ غزه، خواستار استعفای «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم شد.
لاپید به سیم آخر زد/ نتانیاهو باید استعفا دهد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «یائیر لاپید» رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت: «نتانیاهو باید به خاطر امنیت اسرائیل استعفا دهد و این کابینه باید از زندگی ما خارج شود.»

درخواست لاپید برای استعفای نتانیاهو به دنبال اعلام استعفای چند مقام نظامی ارتش رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

خبر مرتبط
تظاهرات خانواده اسرا در قلب تل‌آویو علیه نتانیاهو

اقتصادنیوز: خانواده های اسیران اسرائیلی و شهرک نشینان امروز پنجشنبه همزمان با برگزاری جلسه شورای جنگ این رژیم در قلب شهر تل آویو در سرزمین های اشغالی تظاهرات کردند.

اخیرا، رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و همچنین رئیس مرکز اطلاعات نظامی این رژیم به دلیل ناتوانی در برابر مقاومت در جنگ غزه، از سمت خود استعفا داده‌اند.

دیروز هم فرمانده یگان ویژه «اشباح» در ارتش رژیم صهیونیستی که هم اکنون در نوار غزه مستقر است، به طور ناگهانی از سمت خود استعفا داد.

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی پیشتر از بنی‌گانتس و آیزنکوت ، دو عضو کابینه جنگ درخواست کرده بود از کابینه غیرقانونی و ویرانگر بنیامین نتانیاهو کناره‌گیری کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید